Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Закривати/не закривати
Закривати/не закривати

Поділитися новиною:

Закривати/не закривати

Про результати рейду по реалізації додаткових заходів з запобігання розповсюдженню коронавірусу в місті

Відсьогодні в місті розпочато інформаційно-роз’яснювальну роботу не тільки на офіційному сайті, інтернет-сторінках Первомайської міської ради та в міських ЗМІ, але й з виходом «на місцевість».  

19 березня 2020 року комісія з перевірки дотримання суб’єктами господарювання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID- 19  на території  м.Первомайський, затверджена розпорядженням міського голови від 18 березня 2020 року №45 «Про створення комісії з перевірки дотримання суб’єктами господарювання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID- 19  на території  м.Первомайський», здійснила перевірку роботи торговельних закладів міста.  До складу комісії увійшли заступник міського голови Ніна Харченко, представники виконавчого комітету міської ради та представники Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області. Перевірено заклади ресторанного господарства, великі та дрібні торговельні заклади міста. Основною метою рейду було особисте попередження власників та працівників закладів щодо необхідності закриття або дезінфекції тих закладів, які мають право на діяльність під час карантину. За результатами перевірки було виявлено незначні порушення в частині відсутності графіків дезінфекції для інформування населення та попереджено про необхідність негайного усунення недоліків до завтра. З 20.03.2020 року Первомайським районним відділом поліції до порушників  будуть застосовуватись штрафні санкції (17-34 тис. грн.)!

Але, не зважаючи на дрібні недоліки, більшість власників закладів ресторанного бізнесу і торгівлі поставились відповідально до необхідності вжити термінові заходи з запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції на території міста Первомайський, що свідчить про високу соціальну відповідальність та вміння стійко приймати життєві виклики.

Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/184 | Переглядів: 153Дата публікації: 15:33 19.03.2020
Версія для слабо- зорих