Закривати/не закривати
Закривати/не закривати

Закривати/не закривати

Про результати рейду по реалізації додаткових заходів з запобігання розповсюдженню коронавірусу в місті

Відсьогодні в місті розпочато інформаційно-роз’яснювальну роботу не тільки на офіційному сайті, інтернет-сторінках Первомайської міської ради та в міських ЗМІ, але й з виходом «на місцевість».  

19 березня 2020 року комісія з перевірки дотримання суб’єктами господарювання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID- 19  на території  м.Первомайський, затверджена розпорядженням міського голови від 18 березня 2020 року №45 «Про створення комісії з перевірки дотримання суб’єктами господарювання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID- 19  на території  м.Первомайський», здійснила перевірку роботи торговельних закладів міста.  До складу комісії увійшли заступник міського голови Ніна Харченко, представники виконавчого комітету міської ради та представники Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області. Перевірено заклади ресторанного господарства, великі та дрібні торговельні заклади міста. Основною метою рейду було особисте попередження власників та працівників закладів щодо необхідності закриття або дезінфекції тих закладів, які мають право на діяльність під час карантину. За результатами перевірки було виявлено незначні порушення в частині відсутності графіків дезінфекції для інформування населення та попереджено про необхідність негайного усунення недоліків до завтра. З 20.03.2020 року Первомайським районним відділом поліції до порушників  будуть застосовуватись штрафні санкції (17-34 тис. грн.)!

Але, не зважаючи на дрібні недоліки, більшість власників закладів ресторанного бізнесу і торгівлі поставились відповідально до необхідності вжити термінові заходи з запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції на території міста Первомайський, що свідчить про високу соціальну відповідальність та вміння стійко приймати життєві виклики.

Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Альбом: Закриватись/не закриватись
Переглядів: 310
Дата публікації: 15:33 19.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Розпорядження міського голови від 08.04.2021 № 61 "Про закінчення опалювального періоду"   09.04.2021
Про затвердження Положення Про здійснення візування проєктів актів у виконавчому комітеті Первомайсь   06.04.2021
Про передачу подарунків, одержаних як подарунки Первомайській міській територіальній громаді   06.04.2021
Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’я   06.04.2021
Про затвердження Положення про здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у к   06.04.2021
Ранній розвиток дитини дуже важливий, бо діти, як людський капітал!!!   06.04.2021
Проєк рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради "Про встановлення вартості однієї норм   05.04.2021
Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про в   05.04.2021
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про    05.04.2021
Доповнення до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради т   01.04.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>