Нові та оновлені сторінки
Інструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради   09.04.2020
Порядок виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна та відумерлої спад   08.04.2020
Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайс   08.04.2020
Протидій торгівлі людьми   08.04.2020
Кількість запитів за березень 2020 року   07.04.2020
Розпорядження міського голови від 06.04.2020 року №64 "Про систему обліку публічної інформації, яка    07.04.2020
Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку для одержання жилих приміще   06.04.2020
Перелік об"єктів комунальної власності територіальної громади м. Первомайський, які можуть бути нада   06.04.2020
Про затвердження квартирної черги   06.04.2020

Закривати/не закривати

Закривати/не закривати

Про результати рейду по реалізації додаткових заходів з запобігання розповсюдженню коронавірусу в місті

Відсьогодні в місті розпочато інформаційно-роз’яснювальну роботу не тільки на офіційному сайті, інтернет-сторінках Первомайської міської ради та в міських ЗМІ, але й з виходом «на місцевість».

19 березня 2020 року комісія з перевірки дотримання суб’єктами господарювання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID- 19  на території  м.Первомайський, затверджена розпорядженням міського голови від 18 березня 2020 року №45 «Про створення комісії з перевірки дотримання суб’єктами господарювання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID- 19  на території  м.Первомайський», здійснила перевірку роботи торговельних закладів міста.  До складу комісії увійшли заступник міського голови Ніна Харченко, представники виконавчого комітету міської ради та представники Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області. Перевірено заклади ресторанного господарства, великі та дрібні торговельні заклади міста. Основною метою рейду було особисте попередження власників та працівників закладів щодо необхідності закриття або дезінфекції тих закладів, які мають право на діяльність під час карантину. За результатами перевірки було виявлено незначні порушення в частині відсутності графіків дезінфекції для інформування населення та попереджено про необхідність негайного усунення недоліків до завтра. З 20.03.2020 року Первомайським районним відділом поліції до порушників  будуть застосовуватись штрафні санкції (17-34 тис. грн.)!

Але, не зважаючи на дрібні недоліки, більшість власників закладів ресторанного бізнесу і торгівлі поставились відповідально до необхідності вжити термінові заходи з запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції на території міста Первомайський, що свідчить про високу соціальну відповідальність та вміння стійко приймати життєві виклики.

Альбом: Закриватись/не закриватись
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/184 | Переглядів: 94Дата публікації: 15:33 19.03.2020
Версія для слабо- зорих