ЦИФРОГРАМ ДЛЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕСТ НА ЦИФРОВУ ГРАМОТНІСТЬ
ЦИФРОГРАМ ДЛЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕСТ НА ЦИФРОВУ ГРАМОТНІСТЬ

ЦИФРОГРАМ ДЛЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕСТ НА ЦИФРОВУ ГРАМОТНІСТЬ

27 травня Міністерство цифрової трансформації України запустило Цифрограм для держслужбовців.

Цифрограм – це національний тест, який дає можливість перевірити цифрову грамотність будь-якому громадянину. Декілька днів тому було опубліковано Цифрограм для вчителів. Нині ж презентовано нову фахову версію цього тесту для працівниців державної служби.

Це безкоштовний тест, розроблений на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1). Цей варіант тестування містить 90 запитань та оцінює 30 цифрових компетентностей, необхідних для роботи сучасного держслужбовця.

Які ж саме знання та навички можна перевірити:

  • основи комп’ютерної грамотності;
  • інформаційну та медіаграмотність;
  • створення цифрового контенту;
  • комунікація і взаємодія в цифровому суспільстві;
  • безпека в цифровому середовищі;
  • вирішення технічних проблем.

"Сфери створення контенту та роботи з даними, інформаційної і медіаграмотності, комунікації та взаємодії – це в цілому найнеобхідніші складові для роботи будь-якого службовця. Ще більш значимими є основи безпеки в цифровому середовищі та навички вирішення технічних проблем, особливо – для держслужбовців Мін'юсту, які щодня працюють з чималою кількістю держреєстрів. Тому саме Цифрограм для держслужбовців стане незамінним інструментом у їхній щоденній роботі", – зазначає заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов.

Цифрограм для держслужбовців доступний за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/digigram
Після складання тесту ви отримаєте електронний сертифікат і будете знати напевно, які цифрові навички потребують вдосконалення. До того ж, цей сертифікат можна додати до свого резюме.

Джерело: https://minjust.gov.ua/news/ministry/tsifrogram-dlya-derjslujbovtsiv-natsionalniy-test-na-tsifrovu-gramotnist

Переглядів: 568
Дата публікації: 15:35 01.06.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>