Сьогодні, 04.06.2021 року, в Україні вперше відзначається День пам'яті дітей, які загинули від агресії РФ!
Сьогодні, 04.06.2021 року, в Україні вперше відзначається День пам\

Сьогодні, 04.06.2021 року, в Україні вперше відзначається День пам'яті дітей, які загинули від агресії РФ!

УВАГА!Святкування Дня захисту дітей, що планувалось провести 04.06.2021 р. о 16.00 год. на площі ПК "Хімік", відміняється!

Первомайська міська рада приносить свої вибачення за термінову відміну святкових заходів до Дня захиту дітей! 

Вважаємо за неможливе проводити святкові заходи у скорботний день.

Вшанування  пам'яті  дітей, які загинули в результаті збройної агресії Росії, проходитиме у громаді шляхом проведення годн спілкування у навчальних закладах громади та проведення тематичних виставок у бібліотеках і музеях громади.


 

Переглядів: 427
Дата публікації: 10:49 04.06.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>