Сьогодні, 8 червня 2021 року, відбулось засідання Організаційного комітету по міського заходу з нагоди закінчення випускниками навчальних закладів громади – Випускного балу.

Оргкомітет відбувся під головування заступника міського голови Ніни Харченко та за участі представників відділу освіти виконавчого комітету, відділу культури і туризму виконавчого комітету, ПК «Хімік», керівників БДЮТ, ліцеїв та вчителів з організаційної роботи.
Наразі, у зв’язку з послабленням карантинних обмежень по всій Україні, захід планують провести майже у звичайному форматі, 26 червня 2021 року о 18.00 год. на площі біля ПК «Хімік».
У планах організаторів – святкове вітання та нагородження випускників керівництвом громади, яскраві номери за участі красивих й щасливих випускників та працівників закладів культури громади.

Приходьте привітати випускників та побажати їм успіху у дорослому житті.

Альбом: Мрієте побачити щасливих юних випускників громади в одному місці ? Така нагода цього року буде – планується проведення загальноміського Випускного балу!
Дата публікації: 15:44 08.06.2021
Нові та оновлені сторінки
Перелік багатоквартирних будинків м. Первомайський, в яких не менше ніж половина квартир та нежитлов   21.07.2021
зміни до паспорту 12106017   14.07.2021