Депутати Первомайської міської ради – Сергій Чемшит та Вікторія Якубів увійшли до збірної Харківської області та наразі відстоюють її честь в Спартакіаді серед депутатів усіх рівнів. З першого дня змагань в обох вже є перемоги!
Депутати Первомайської міської ради – Сергій Чемшит та Вікторія Якубів увійшли до збірної Харківської області та наразі відстоюють її  честь в Спартакіаді серед депутатів усіх рівнів. З першого дня змагань в обох вже є перемоги!

У місті Чорноморськ з 07.06 по 12.06. 2021 року проходить IX Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення), селищних та сільських рад. Змагання проходять у п’яти видах спорту – з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок. Позмагатися за пальму першості в заявлених видах спорту зібралися близько 450 учасників із 18 команд зі всієї України.

Вчора, 8 червня 2021 року, відбулось урочисте відкриття  Всеукраїнської спартакіади та перші ігри.

Сергій Чемшит грає за збірну депутатів Харківської області з волейболу, яка вчора з результатом 2-0 отримала перемогу над волейбольною командою з Черкащини.

Вікторія Якубів впевнено виборює перемогу за перемогою серед жінок у змаганнях з настільного тенісу.

Вітаємо наших депутатів та збірну з першими досягненнями! Бажаємо кожному з представників нашої громади успіхів у своїх видах спортивних змагань! Також бажаємо перемоги спортивній збірній Харківської області у  IX Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення), селищних та сільських рад!

Детальніше про розклад змагань за посиланням: http://cmr.gov.ua/misto/sport/14632/ix-vseukrajinska-spartakiada-sered-narodnih-deputativ-verhovnoji-radi-ukrajini-deputativ-verhovnoji-radi-avtonomnoji-respubliki-krim-oblasnih-rayonnih-miskih-mist-oblasnogo-znachennya-selishchnih-ta-silskih-rad/

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що три громади Первомайщини об’єднали свої спільні зусилля і вибороли третє місце у загальному заліку результатів на ІІ (обласному) рівні Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів

Альбом: Депутати Первомайської міської ради – Сергій Чемшит та Вікторія Якубів увійшли до збірної Харківської області та наразі відстоюють честь в Спартакіаді серед депутатів усіх рівнів. З першого дня змагань в обох вже є перемоги!
Дата публікації: 11:29 09.06.2021
Нові та оновлені сторінки

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика