Серед представників громад Харківської області проєкт "Первомайщина промислова" (автори - Людмила Федорченко та Інга Задорожня) посів 2 місце в ОБЛАСНОМУ МОЛОДІЖНОМУ КОНКУРСІ НА КРАЩУ ЕКСКУРСІЮ «ВІДКРИВАЙМО ХАРКІВЩИНУ»!
Серед представників громад Харківської області проєкт \"Первомайщина промислова\" (автори - Людмила Федорченко та Інга Задорожня) посів 2 місце в ОБЛАСНОМУ МОЛОДІЖНОМУ КОНКУРСІ НА КРАЩУ ЕКСКУРСІЮ «ВІДКРИВАЙМО ХАРКІВЩИНУ»!

Мета проєкту "Первомайщина промислова" (автори - Людмила Федорченко та Інга Задорожня) - розвиток туризму в громаді та культурно-креативних індустрій в Первомайський громаді, для поліпшення економічного стану жителів, шляхом популяризації історії промисловості.

За підсумками засідання конкурсної комісії 08 червня 2021 року визначено переможців, а саме:

Серед представників громад Харківщини посідають:

• I місце – Артем Шахов (Токарівський будинок культури, творче об’єднання «Село майстрів», екскурсія «Мечниківські трави»)
    та
    Анастасія Ряднова, Ірина Кривошей, Максим Пархоменко (КЗ «Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості» Дворічанської селищної ради Куп’янського району Харківської області, екскурсія «Земля, яка народжує геніїв»).
  • II місце – Людмила Федорченко, Інга Задорожна (ГО «Моушн+», екскурсія «Первомайщина промислова»)
    та
    Олег Куцевич, Ксенія Лучанінова (відділ культури, молоді, спорту та туризму Балаклійської міської ради, екскурсія «7 чудес мого рідного міста»).
  • III місце – Валентина Золотухіна (КЗ «Красноградський молодіжний центр» Красноградської міської ради, екскурсія «Забутими місцями Костянтинограду»).

Серед учасників, екскурсії яких проходять містом Харковом, посідають:

• I місце – Поліна Будник (Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, екскурсія «Найкоротші вулиці Харкова»).
  • II місце – Дар’я Неонета (Харківський кооперативний торгово-економічний коледж, екскурсія «13 хвилюючих історій»).
  • III місце – Надія Славна (Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця, екскурсія «Харків – місто жахів»).

А також членами конкурсної комісії прийнято рішення відзначити переможців у номінаціях:

1. «Видатні Харків’яни» – перемогла Ольга Цапенко (ГО «Асоціація багатодітних сімей «АММА», екскурсія «Велика родина – успішна людина»);
  2. «Новий погляд» – перемогла Анна Бессонна (Харківська державна академія культури, «Інтерактивна екскурсія «Пізнаємо нову планету «Харків»);
  3. «Науковий Харків» – перемогла Олександра Круглікова (Харківський торгово-економічний інститут Київського національного торгово-економічного університету, екскурсія «Харків – космічний»);
  4. «Культурний простір» – перемогли Даніїл Шило, Максим Кобзар, Світлана Ткаченко (Харківський національний університет сільського господарства ім. П. Василенка, екскурсія «Фільм, фільм, фільм по-харківськи»).

Кожен учасник не залишиться без уваги організаторів заходу.

На переможців чекає урочисте нагородження (дата уточнюється).

Джерело інформації: https://tourcenter.kh.ua/uk/news/turisticheskoe-khomct/viznacheno-peremozhciv-oblasnogo-molodizhnogo-konkursu-na-kraschu?fbclid=IwAR18qhE_5NuXqU0p61E6AfFhkfLX65rSWVsWr5OhiDE9UYauigf4RdEc6JY

Вітаємо наших переможець-авторів проєкту Людмилу Федорченко та Інгу Задорожню!

Дякуємо всім, хто долучився до презентації екскурсійного проєкту! Спільні дії - реалізація мрії!

Бажаємо дівчатам подальших творчих здобутків, натхнення та сил втілити у життя безліч нових починань!

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що в Первомайській міській територіальній громаді презентували проєкт обласного конкурсу під назвою «Первомайщина Промислова»!

Відеосюжет ТРК "Надія": https://nadiya.tv/news/pervomaiski-pidpriiemstva-vidvidalo-kharkivske-zhuri-v-ramkakh-proektu-pervomaishchina-promislova/?fbclid=IwAR0DdSuHWFRnDgB0IH4WcN7AY30N_Mu-BqpnHlBDuBMVDTyQfbtWr9eySzE

Дата публікації: 11:00 10.06.2021