Розпорядження міського голови Миколи Бакшеєва від 23 березня 2020 року №49

Розпорядження міського голови Миколи Бакшеєва від 23 березня 2020 року №49

Про посилення карантинних заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

У зв’язку з посиленням  заходів, пов’язаних з запобіганням  поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста  Первомайський, з урахуванням протоколів   позачергових  засідань  регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Харківської області  №6  від 17.03.2020 року,  №7  від 21.03.2020року, розпорядження  голови Харківської  обласної ради від 12.03.2020 року    № 43 « Про невідкладні  заходи шодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19 (зі змінами)», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Первомайській міській раді та виконавчому комітету Первомайської міської ради, керівникам самостійних структурних підрозділів виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області, комунальних підприємств Первомайської міської ради:

1.1. Вжити  заходів  щодо неухильного  виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), розпорядження міського голови від 17 березня 2020 року № 43 «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Первомайський», протоколів   позачергових  засідань  регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Харківської області  №6  від 17.03.2020 року,  №7  від 21.03.2020року.

1.2. Обмежити доступ  до адміністративної будівлі Первомайської міської ради  та її виконавчого комітету, адміністративних будівель самостійних структурних підрозділів виконавчого комітету Первомайської міської ради, комунальних підприємств Первомайської міської ради  усіх осіб, крім  підпорядкованих працівників (службовців). Розмістити  на адміністративній будівлі  інформацію для відвідувачів:  номери контактних телефонів та інформацію для консультацій он-лайн.

1.3. Заборонити відрядження, у тому числі закордонні.

1.4. Запровадити  режим профілактичного спостереження  за працівниками. Негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих  респіраторних захворювань, рекомендувати їм не займатись самолікуванням, обмежити контакт з оточуючими та звернутися до лікаря.

1.5.Запровадити  для працівників  (за згодою) на період карантину систему роботи в режимі віддаленого доступу, із застосуванням електронних засобів комунікацій, новітніх технологій та поштового зв’язку.

1.6. Розглянути можливість  встановлення спеціального режиму робочого часу у вигляді гнучкого графіка роботи.

2.  Центру надання адміністративних послуг  міста Первомайський, Управлінню соціального захисту населення Первомайської міської ради  та суб’єктам надання адміністративних послуг:

2.1.На період карантину  виключно надаються такі адміністративні послуги:

•   вклеювання фотокартки до паспорта при досягненні 25 чи 45 років;

•    субсидія на оплату житлово-комунальних послуг;

•    оформлення пільг на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу;

•    оформлення тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме;

•    оформлення винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання “Мати-героїня”;

•    оформлення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами тим, хто не застрахований у системі державного соціального страхування;

•    оформлення допомоги при народженні, усиновленні дитини, на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, чи самотнім матерям;

•    реєстрація чи зняття місця проживання;

•    видача довідки про реєстрацію;

•    оформлення дозволу на порушення об’єктів благоустрою;

•    надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста та особам, звільненим з місць позбавлення волі.

2.2  Забезпечити наявність засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для кожного працівника  та спиртовмісних антисептиків.

2.3.Запровадити технологічні перерви для проведення вологого прибиранням приміщеннь з застосуванням дезінфікуючих засобів без присутності відвідувачів та проводити регулярні провітрювання приміщень.

3. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області  Дениса КОВАЛЕНКА.

Міський голова                                                                                   Микола БАКШЕЄВ

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/196 | Переглядів: 2083Дата публікації: 15:51 23.03.2020
Версія для слабо- зорих