Розпорядження міського голови Миколи Бакшеєва від 23 березня 2020 року №49
Розпорядження міського голови Миколи Бакшеєва від 23 березня 2020 року №49

Розпорядження міського голови Миколи Бакшеєва від 23 березня 2020 року №49

Про посилення карантинних заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

У зв’язку з посиленням  заходів, пов’язаних з запобіганням  поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста  Первомайський, з урахуванням протоколів   позачергових  засідань  регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Харківської області  №6  від 17.03.2020 року,  №7  від 21.03.2020року, розпорядження  голови Харківської  обласної ради від 12.03.2020 року    № 43 « Про невідкладні  заходи шодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19 (зі змінами)», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Первомайській міській раді та виконавчому комітету Первомайської міської ради, керівникам самостійних структурних підрозділів виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області, комунальних підприємств Первомайської міської ради:

1.1. Вжити  заходів  щодо неухильного  виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), розпорядження міського голови від 17 березня 2020 року № 43 «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Первомайський», протоколів   позачергових  засідань  регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Харківської області  №6  від 17.03.2020 року,  №7  від 21.03.2020року.

1.2. Обмежити доступ  до адміністративної будівлі Первомайської міської ради  та її виконавчого комітету, адміністративних будівель самостійних структурних підрозділів виконавчого комітету Первомайської міської ради, комунальних підприємств Первомайської міської ради  усіх осіб, крім  підпорядкованих працівників (службовців). Розмістити  на адміністративній будівлі  інформацію для відвідувачів:  номери контактних телефонів та інформацію для консультацій он-лайн.

1.3. Заборонити відрядження, у тому числі закордонні.

1.4. Запровадити  режим профілактичного спостереження  за працівниками. Негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих  респіраторних захворювань, рекомендувати їм не займатись самолікуванням, обмежити контакт з оточуючими та звернутися до лікаря.

1.5.Запровадити  для працівників  (за згодою) на період карантину систему роботи в режимі віддаленого доступу, із застосуванням електронних засобів комунікацій, новітніх технологій та поштового зв’язку.

1.6. Розглянути можливість  встановлення спеціального режиму робочого часу у вигляді гнучкого графіка роботи.

2.  Центру надання адміністративних послуг  міста Первомайський, Управлінню соціального захисту населення Первомайської міської ради  та суб’єктам надання адміністративних послуг:

2.1.На період карантину  виключно надаються такі адміністративні послуги:

•   вклеювання фотокартки до паспорта при досягненні 25 чи 45 років;

•    субсидія на оплату житлово-комунальних послуг;

•    оформлення пільг на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу;

•    оформлення тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме;

•    оформлення винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання “Мати-героїня”;

•    оформлення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами тим, хто не застрахований у системі державного соціального страхування;

•    оформлення допомоги при народженні, усиновленні дитини, на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, чи самотнім матерям;

•    реєстрація чи зняття місця проживання;

•    видача довідки про реєстрацію;

•    оформлення дозволу на порушення об’єктів благоустрою;

•    надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста та особам, звільненим з місць позбавлення волі.

2.2  Забезпечити наявність засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для кожного працівника  та спиртовмісних антисептиків.

2.3.Запровадити технологічні перерви для проведення вологого прибиранням приміщеннь з застосуванням дезінфікуючих засобів без присутності відвідувачів та проводити регулярні провітрювання приміщень.

3. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області  Дениса КОВАЛЕНКА.

Міський голова                                                                                   Микола БАКШЕЄВ

 

 

Переглядів: 2319
Дата публікації: 15:51 23.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Перелік питань на конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалід   14.09.2021
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади- головного спеціаліста відділу у справах осіб з   14.09.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   13.09.2021
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайськ   13.09.2021
Організатори Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" подбали про те, щоб гості не нудьгували жодної хвили   13.09.2021
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі за адрес   10.09.2021
На Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" можна почути найрізноманітніші музичні жанри!   10.09.2021
Кількість запитів за серпень 2021 року   10.09.2021
Через два тижні відбудеться Фестиваль "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ".   09.09.2021
Фестиваль "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" — справжнє музичне свято, яке збирає різні колективи та виконавців!   09.09.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>