РЕЗЮМЕ – ефективний засіб самореклами на ринку праці!
РЕЗЮМЕ – ефективний засіб самореклами на ринку праці!

РЕЗЮМЕ – ефективний засіб самореклами на ринку праці!

Первомайська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів та інструментів у пошуках роботи, тому в Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості систематично проводяться тренінги з техніки пошуку роботи « Підготовка резюме» для безробітних, що перебувають на обліку.

Мета даних заходів – формування навичок складання ефективного резюме для його подальшого використання при пошуку роботи. Учасників ознайомлюють з основними вимогами правильного написання резюме його видами та структурою, вчать аналізувати типові помилки при створенні резюме. Або ж записати власне відео-резюме, яке стане чудовим способом презентувати себе, та глибше розкрити власні професійні успіхи та досягнення. Отже, можна стверджувати , що будь який різновид резюме – своєрідна «вітрина» шукача роботи, на якій він гарно й акуратно викладає найбільш вигідні дані про себе.

А завдання фахівців з профорієнтації – допомога кожному учаснику семінару оволодіти ефективними прийомами в складані власного резюме.

Переглядів: 264
Дата публікації: 08:04 07.07.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>