Триває реалізація грантового проєкту \"Галерея під відкритим небом руками молоді\"

В місті продовжується реалізація проєкту "Галерея під відкритим небом руками молоді", що фінансується проєктом #KyivDialogue, в рамках якого молодь малює арт-об'єкти вулицями міста

Ціна муралу в місті Первомайський Харківської області, що на 1/2 мікрорайоні буд. 25:

????️ 10 відер цементного розчину та заштукатурені тріщини на стінах від КП "Жилсервіс". - За що окреме "Дякуємо!"

???? Відро фарби 14 кг, 30 кольорів, два десятка пензлів, 3 літри лаку, 3 валики, 3 кюветки.

???? 22 людини, з них 4 дорослих 3 підлітка та 15 дітей. Наймолодшому учаснику 6 років, найстаршому 38. Дякуємо за небайдужість!!!!

⏰ 12 днів роботи 82 години, з них 3 дні інтерактиву з дітьми, та 11 днів промальовування деталей.

???? 50 квадратних метрів малюнку на 2 стінах арки, що в китайці.

???? Сотні "Дякуємо", тисячі перехожих, які все бачили своїми очима.

☹️ 9 незадоволених, 1 випадок вандалізму????.

✅ 7 публікацій від мешканців у фейсбуці та інстаграм.

???? 80 гривень на пендзлики від небайдужих перехожих, але ми витратили на воду)).

???? Запрацювала ланцюгова реакція і мешканці почали займатися своїми під'їздами????????.

Подібні проєкти дивують людей та викликають посмішки на обличчях, чого ми і хотіли!

P.S.Матеріал Людмили Федорченко підготовлено в рамках конкурсу малих ґрантів проєкту Київський Діалог за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю авторського колективу #ГО_МОУШН+ і не відображає точку зору КиївськогоДіалогу #KyivDialogueGrant #komorahub #pervomaisk

Альбом: Триває реалізація грантового проєкту "Галерея під відкритим небом руками молоді"
Дата публікації: 08:17 22.07.2021
Нові та оновлені сторінки