Територіальний центр міста звітує про заходи з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19
Територіальний центр міста звітує про заходи з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Територіальний центр міста звітує про заходи з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Інформація про проведену роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальної допомоги) Первомайської міської ради Харківської області по запобіганню поширення коронавірусу COVID-19

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протоколу № 5 від 12 березня 2020 року позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, розпорядження Первомайського міського голови Харківської області від 12.03.2020 року № 41 «Про запобігання поширенню на території м.Первомайський коронавірусу COVID-19» та розпорядження Первомайського міського голови Харківської області від 23.03.2020 року № 49 «Про посилення карантинних заходів з запобігання поширенню корона вірусу COVID-19»

Первомайським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради Харківської області проведена наступна робота:

  • 13 березня 2020 року видано наказ № 30 «Про запобігання поширенню на території територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради Харківської області коронавірусу COVID-19» і повністю запроваджується карантин на проведення всіх масових заходів.
  • На час карантину заборонено проведення соціальних заходів відділення денного перебування та побутового обслуговування підопічних відділенням організації надання адресної допомоги та прокату. В цих відділеннях кожного дня перебувало людей похилого віку від 50 до 70 осіб.
  • В відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання медичним сестрам вищої категорії, молодшим медичним сестрам видані маски, резинові рукавички, халати, бахіли, антисептики, індивідуальні рушники, господарське мило, двічі на день проводиться вологе прибирання з використанням дезінфекційного засобу БІОХЛОРУ. Вихід в місто мешканцям заборонено. Прийом передач для підопічних здійснюється медичним персоналом відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання без обмежень у часі. Відвідування підопічних родичами заборонено, здійснюється тільки вкрай окремих випадках, з вимогою бути в халаті, масці, бахілах та резинових рукавичках. Всі мешканці відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в достатній кількості забезпечені лікарськими засобами. Забезпечено постійне планове очищення і знезараження повітря бактерицидним рециркулятором. Температура вимірюється у підопічних та персоналу двічі на день.
  • У відділенні соціальної допомоги вдома працюють 34 соціальних робітника, які обслуговують на дому більше 400 підопічних. Всі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту: халатами, бахілами, індивідуальними рушниками, господарським милом, антисептиком. Проведений інструктаж про запобігання поширенню на території міста коронавірусу.  Щоденно наприкінці робочого дня соціальні робітники звітують про проведену роботу та самопочуття завідувачу відділення соціальною допомоги вдома Підченко С.Г. Всі соціальні робітники контролюють стан здоров’я підопічних. Завідувач відділення інформує директора та у разі потреби Первомайську ЦРЛ. Робота відділення соціальної допомоги вдома виконується  згідно договорів.

Територіальний центр повністю забезпечений засобами дезінфекції. Виконуються заходи відповідно до Закону України від 24.02.1994р. № 4004-XII «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».  

Відвідування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради Харківської області повністю заборонено, питання вирішуються в телефонному режимі.

Альбом: Територіальний центр міста звітує про заходи з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19
Альбом: Територіальний центр міста звітує про заходи з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19
Альбом: Територіальний центр міста звітує про заходи з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19
Альбом: Територіальний центр міста звітує про заходи з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19
Альбом: Територіальний центр міста звітує про заходи з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19
Переглядів: 1294
Дата публікації: 14:36 25.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Перелік питань на конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалід   14.09.2021
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади- головного спеціаліста відділу у справах осіб з   14.09.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   13.09.2021
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайськ   13.09.2021
Організатори Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" подбали про те, щоб гості не нудьгували жодної хвили   13.09.2021
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі за адрес   10.09.2021
На Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" можна почути найрізноманітніші музичні жанри!   10.09.2021
Кількість запитів за серпень 2021 року   10.09.2021
Через два тижні відбудеться Фестиваль "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ".   09.09.2021
Фестиваль "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" — справжнє музичне свято, яке збирає різні колективи та виконавців!   09.09.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>