ЗВІТ відділу культури і туризму
ЗВІТ відділу культури і туризму

ЗВІТ відділу культури і туризму

Про проведену роботу з 02.08-06.08.2021р.

З дотриманням карантинних умов КЗ «Первомайський міський Палац культури «Хімік»  проводяться  щочетверга ігрові програми для дітей «Краще за всіх»  та танцювальний вечір  «Кому за…» на танцювальному майданчику .

- триває благоустрій прилеглої території: покіс трави, чистка сходинок,    прополка клумб

Також триває творча підготовка колективів до  Медового ярмарку та Дню Незалежності.

            Протягом тижня бібліотеками велась робота з обслуговування користувачів, робота з книжковим фондом, оформлювались викладки літератури, готувались дописи у Facebook.

            Грушинська сільська бібліотека працювала згідно з планом роботи на місяць та співпрацювала з громадськістю та сільським будинком культури. Проведено читання улюблених уривків з книг «Гаррі Поттер», ознайомлено з історією створення серії книг та творчим шляхом їх авторки, проведено вікторину «Знавці Гаррі Поттера». Активні користувачі бібліотеки взяли участь у зустрічі з учасниками 5-го велотуру фортецями Слобожанщини, організували короткий відпочинок для велосипедистів, ознайомили з територією, культурним життям села Грушине.

            3 серпня для користувачів бібліотеки пройшла інформаційна година на тему: «Влітку ми читаємо і багато знаємо». По вівторках проходять традиційні перегляди мультфільмів на замовлення для дітей.

До 5-го ювілейного велотуру по фортецям Слобожанщини «Tour De Fort» співробітники Первомайського краєзнавчого музею і ПК «Хімік» підготували театралізований історичний екскурс у минувшину Первомайщини, крізь призму родинної історії династії Лихачових, яка зробила значний внесок в економічний розвиток нашого регіону.

У Первомайському краєзнавчому музеї відбувся пам'ятний вечір присвячений  світлій пам'яті чудової людини, Почесного громадянина м. Первомайський, письменника і художника Віталія Григоровича Денисова.

            За звітний період  Грушинським СБК було проведено   4 масових заходи, де було а саме: вечір танців ,змагання з настольного тенісу, привітання учасників П`ятого щорічного Велотуру «Tour de Fort».

            Ржавчицьким СБК проведено репетиції по підготовці до Дня Незалежності, вечір танців для молоді , формування атрибутів до Дня меду.

Головний спеціаліст відділу культури і туризму                        Лідія МЕДВЕДЄВА

Альбом: ЗВІТ відділу культури і туризму
Альбом: ЗВІТ відділу культури і туризму
Альбом: ЗВІТ відділу культури і туризму
Альбом: ЗВІТ відділу культури і туризму
Альбом: ЗВІТ відділу культури і туризму
Переглядів: 401
Дата публікації: 11:03 06.08.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>