Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Інформація наших німецьких колег (переклад офіційної публікації)
Інформація наших німецьких колег (переклад офіційної публікації)

Поділитися новиною:

Інформація наших німецьких колег (переклад офіційної публікації)

Німецький Інститут Роберта Коха: Пандемії коронавірусу знадобиться близько двох років

Під час щоденного оновлення інформації по коронавірусу у Берліні, у вівторок 17 березня 2020 року, Лотар Вілер, президент Інституту Роберта Коха, головного інституту боротьби з хворобами Німеччини, заявив, що в перспективі від 60% до 70% світового населення можуть заразитись, одужати та отримати імунітет, але неможливо сказати, наскільки швидко це станеться.

"Наше робоче припущення полягає в тому, що це займе близько двох років", - сказав він на прес-конференції, додавши, що терміни залежать від того, скільки часу потрібно, щоб розробити та поширити вакцину.

Пізніше він пояснив: багато людей помилково зрозуміли, що екстремальні заходи, які зараз вводяться по всій Західній Європі та в деяких частинах світу, залишаться в силі протягом двох років. Він мав на увазі те, що пандемія трапляється хвилями, і для більшої частини населення - від 60 до 70 відсотків - за деякими оцінками, це може зайняти до двох років - підхопити вірус і створити імунітет до нього, в результаті чого епідемія в значній мірі буде під контролем.

 

Джерело: https://www.spiegel.de/international/germany/coronavirus-could-infect-up-to-10-million-in-germany-a-c13632c5-0016-4b74-bcfe-a474fa3639c3

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/210 | Переглядів: 254Дата публікації: 08:26 26.03.2020
Версія для слабо- зорих