Від наших друзів та партнерів GIZ, в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», знову надійшла надзвичайно важлива в період масової вакцинації допомога - обладнання «холодового ланцюга».

КНП «Первомайський центр медико-санітарної допомоги» та КНП «Первомайська центральна районна лікарня» отримали обладнання «холодового ланцюга», яке вже активно використовується в роботі обома медичними комунальними закладами громади.

Встановлено обладнання у відділеннях травматології, пологовому відділенні, тубкабінеті та кабінетах для маніпуляцій.

До нього увійшли:

- Фармацевтичний холодильник (290-310 л);

- Фармацевтичний холодильник (70-80 л);

- Система для транспортування медичних імунобіологічних препаратів (МІБП) (18-22 л) (Термосумка з комплектом холодоелементів - акумуляторів холоду);

- Електронний реєстратор температури із сигналізацією порушення температурного режиму (Логер).

Дякуємо нашим партнерам - німецькому товариству міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», що діє за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва (BMZ) за принципово якісний підхід до закупівля обладнання! За допомогою такого подарунку  Первомайські лікарі використовують сучасні методи зберігання і транспортування імунобіологічних речовин. Керівництво громади націлене і на далі працювати для реалізації активної фази проєкту «Посилення системи громадського здоров‘я в контексті протидії інфекційним хворобам в громадах» та інших. Щиро вдячні за таку можливість!

Сподіваємося, що після оприлюднення цієї інформації серед жителів Первомайської громади буде спостерігатись підвищення довіри до якості проведення вакцинації серед населення та надання медичних послуг у вашій громаді.

Захистимо себе та рідних - вакцинуймося!

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в місті працює центр масової вакцинації проти COVID-19.

Альбом: Від наших друзів та партнерів GIZ в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» знову надійшла надзвичайно важлива в період масової вакцинації допомога - обладнання «холодового ланцюга».
Дата публікації: 11:37 12.08.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика