Звіт відділу культури і туризму виконавчого комітету про проведену роботу з 09-13.08.2021 р.
Звіт
відділу культури і туризму виконавчого комітету
про проведену роботу з 09-13.08.2021 р.

Звіт відділу культури і туризму виконавчого комітету про проведену роботу з 09-13.08.2021 р.

Літо - період відпочинку і розваг для всіх мешканців громади, окрім працівників культури.

За  звітний період  працівниками  КЗ «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

- проведено дитячу ігрову програму «Краще за всіх» та танцювальний вечір  «Кому за…» на ретро-майданчику,

- встановлено нові бордюри на ще одній клумбі біля ПК «Хімік»,

- триває підготовка та репетиції до найближчих масових заходів: Великий медовий ярмарок, святкування Дня Незалежності України тощо.

 - з дотриманням карантинних умов  проводяться  щочетверга ігрові програми для дітей «Краще за всіх»  та танцювальні вечори ( щоп`ятниці)  «Кому за…» на танцювальному майданчику .

- триває благоустрій прилеглої території: покіс трави, чистка сходинок,    прополка клумб .

          В літні місяці бібліотека для дітей користується особливою популярністю у дітей та юнацтва нашого міста. Діти різного віку знаходять тут для себе цікаві заняття. Читають, грають, малюють в спеціально обладнаній зоні дитячого комфортного відпочинку з її настільними іграми, пазлами, шахами, м’якими іграшками. 

 Протягом тижня бібліотеками велась робота з обслуговування користувачів, робота з книжковим фондом, оформлювались викладки літератури, готувались дописи у  Facebook.      

За звітний період Первомайською ЦБС проведено наступні заходи:

- 5 серпня в бібліотеці для дітей пройшов етикет-клас (діти ознайомилися з літературою, яка допоможе їм в спілкуванні з однолітками та дорослими);

- в  бібліотеці для дорослих протягом тижня демонструється книжкова виставка    «Скарби  бабусиної скрині.  Все про рукоділля.»

          У Первомайському краєзнавчому музеї силами співробітників проводиться ремонт експозиційного залу. Наразі прошпакльовані, пофарбовані і задуті монтажною піною вікна, прошпакльована стеля і відбувається задувка крейдою, апаратом наданим ПК «Хімік».

          Співробітники Первомайського краєзнавчого музею приєдналися до міського заходу започаткованого Первомайським міським відділом культури і туризму «День розваг для дітей». Для малечі провели пізнавально-розважальну програму «Казкова етнохатинка»: діти слухали казки і розпізнавали казкових персонажів, дізналися про особливості побуту української хати і розмальовували писанки, грали у рухливі ігри.

        Традиційно щовівторка о 14 годині користувачі Грушинської бібліотеки збираються в сільському  будинку культури для перегляду мультфільму на замовлення.

          За звітний період Грушинський СБК провів наступні  заходи:

- дискотека, - було присутніх 20 підлітків;

- вечір танців з караоке - було присутніх 18 підлітків;

- мультфільм на замовлення -було присутніх 13 дітей;

- змагання з тенісу – було присутніх 5 дітей;

          Проведено підготовчу роботу до  флешмобу до Дня незалежності України.

          Ржавчицьким СБК проведено репетиції до святкування Дня незалежності, розроблено заходи на вересень 2021 року.

Щосуботи  проводяться танцювальні дискотеки для молоді у Грушинському та Ржавчицькому СБК.

 Заклади культури працюють з дотриманням маскового режиму й інших вимог адаптивного карантину.

 

Головний спеціаліст відділу культури і туризму          Лідія МЕДВЕДЄВА

Переглядів: 248
Дата публікації: 10:39 13.08.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>