Кому цього року може бути надане звання «Почесний громадянин міста Первомайський»
Кому цього року може бути надане звання  «Почесний громадянин міста Первомайський»

Під головуванням депутата Первомайської міської ради Сергія Чемшита сьогодні, 13 серпня, відбулось засідання комісії з попереднього розгляду пропозицій про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Первомайський».

На комісії були присутні  представники організацій, що надали подання для розгляду та члени комісії.

Розглянуто було три пакети документів на Довженко Валентину Миколаївну, Линика Анатолія Захаровича та Петрухнова Леоніда Івановича.

Першу кандидатуру - Довженко Валентину Миколаївну було висунуто відділом освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради за значний внесок в розвиток освітньої галузі міста та значні професійні досягнення.

Дві останні кандидатури на отримання звання «почесний громадянин міста» - Линика Анатолія Захаровича та Петрухнова Леоніда Івановича було запропоновано від Первомайської міської ради ветеранів за значні внески в побудову та розвиток хімічної промисловості міста та ДП «Хімпром».

Після перегляду пакетів документів та обговорення усіх кандидатур, комісією одноголосно було визначено запропонувати на розгляд сесії Первомайської міської ради дві кандидатури на отримання звання «почесний громадянин міста» у 2021 році -  Линика Анатолія Захаровича та  Довженко Валентину Миколаївну.

Нагадаємо, що звання «Почесний громадянин міста Первомайський»  присвоюється мешканцям міста Первомайським, громадянам України та інших країн за значний внесок в  соціальний, економічний та  культурний розвиток міста; за вагомі досягнення  у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку,  будівництва та житлово-комунального господарства,  підприємництва; за громадську та благодійну діяльність.

Минулого року «почесними громадянами міста» стали Августинопольська  Тетяна Федорівна та  Будник Анатолій Іванович. Посвідчення їм були вручені на мітингу-реквієму до Дня міста та 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у Другій Світовій війні.

Альбом: Кому цього року може бути присвоєне звання  «Почесний громадянин міста Первомайський»
Дата публікації: 15:36 13.08.2021
Нові та оновлені сторінки
План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради та її виконавчог   03.12.2021