Щойно завершилась найсолодша подія року в Первомайській громаді!

Свято меду, що зібрало безліч ласунчиків та любителів смачненького відбулось сьогодні, 14 серпня, на площі біля ПК «Хімік».

З самого ранку гостей  радо зустрічали у своїх святково вбраних торгівельних локаціях бджолярі Первомайщини, Лозівщини, Дніпра, Великого Бурлука, Дергачівщини та Бабаїв. Їх прилавки були наповнені не тільки основним продуктом, медом, а і різноманітними  медовими виробами. Були там: медівка, квас, воскові свічки, горішки у меді,  медові пряники, бджолиний пилок та багато іншого. Також виробники запропонували свої хлібобулочні вироби, сирну продукцію, крупи та каші, супи швидкого приготування, овочі й фрукти і  безліч інших якісних та смачних продуктів, що їх із задоволенням куштували та купували гості свята.

Відкрили захід голова Первомайської міської територіальної громади Микола Бакшеєв разом з головою спілки Пасічників Первомайщини Петром Бондзиком. Микола Бакшеєв привітав всіх учасників Великого медового ярмарку зі святом Маковія та побажав всім насолоджуватись медовими та плодовими дарами й іншими смаколиками, що представлені на торгівельних рядах. Також побажав  бджолярам поїхати з ярмарку з повними кишенями та пустими сумками, а гостям – піти до домівок з гарним настроєм і повними кошиками ярмаркових лотів.  Петро Бондзик подякував всім, хто завітав на площу та запросив відвідати усіх, хто готувався не покладаючи рук і працював на своїх пасіках і виробництвах для того, щоб люди сьогодні отримали задоволення. Трішки пізніше з теплими словами до їх побажань доєднався заступник голови Біляївської ОТГ, депутат Первомайської міської ради  Олег Приймак.

Були на святі і тематична виставка картин юних художників школи мистецтв, серед яких організатори ярмарку обрали найкращі роботи-переможеці. Виділялись серед інших і столи місцевих майстрів. Їх креативну крафтову продукцію можна було купити на пам'ять про солодкий захід.

Однією з родзинок заходу була благодійна лотерея, гроші від квитків якої підуть надалі на допомогу хворим дітям Первомайщини. Лотами, що розігрувались були продовольчі вироби. Суперпризом стало велике відро меду від пасічників Первомайщини. Кожен приз лотереї знайшов свого «щасливчика».

Загальну атмосферу свята підтримували працівники культури Первомайської громади та талановиті гості з Лозівщини та Біляївської громади.

Наприкінці заходу заступник міського голови Ніна Харченко та представник спілки пасічників Петро Бондзик оголосили найкращих учасників ярмарку з різних номінацій.

Переможцем в конкурсі «Найкращий мед Первомайщини 2021» став Володимир Моїсеєнко. Він отримав кубок переможця, найкращі вітання,  визнання й оплески глядачів.

Дякуємо всім за свято, що відбулося!

Було яскраво та  солодко!

Чекаємо  всіх на наступний рік!

Альбом: Щойно завершилась найсолодша подія року в Первомайській громаді!
Дата публікації: 15:54 14.08.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика