Увага! Оголошення про громадські слухання на тему: «Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг Первомайської міської територіальної громади до 2027 року»

Оголошення про проведення громадських слухань на тему: «Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг Первомайської міської територіальної громади до 2027 року»

Відповідно до розпорядження міського голови про проведення громадського слухання на тему: «Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг Первомайської міської територіальної громади до 2027 року» (далі - Стратегія).

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічного аналізу, стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі (ЗАВАНТАЖИТИ).

Також основна інформація розміщена на цій сторінці офіційного сайту громади: Первомайська міська рада.

Крім цього, текст можна отримати в електронному вигляді в управлінні  соціального захисту населення Первомайської міської ради (м.Первомайський, м-н 4,буд.21).

Просимо Вас на електронну адресу: puszn@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних, згідно з Додатком (ЗАВАНТАЖИТИ).

Також зауваження та пропозиції приймаються в приміщенні управління  соціального захисту населення Первомайської міської ради (м.Первомайський, м-н 4,буд.21) до 30 серпня 2021 року.

У подальшому всі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою в єдиний документ та передані на розгляд сесії  Первомайської міської ради для затвердження. Нагадуємо, що підготовка цього важливого документа відбувалась за участю представників органів місцевого самоврядування, надавачів та споживачів соціальних послуг, громадських активістів, фахівців за експертної підтримки консультантів проєкту “Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі”.

У результаті стратегічного планування розвитку системи надання соціальних послуг громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність у сфері соціального захисту населення та ефективно розподілити ресурси.

Приєднані документи:

Дата публікації: 15:21 20.08.2021
Нові та оновлені сторінки
Перелік питань на конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалід   14.09.2021
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади- головного спеціаліста відділу у справах осіб з   14.09.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   13.09.2021
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайськ   13.09.2021
Організатори Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" подбали про те, щоб гості не нудьгували жодної хвили   13.09.2021
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі за адрес   10.09.2021
На Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" можна почути найрізноманітніші музичні жанри!   10.09.2021
Кількість запитів за серпень 2021 року   10.09.2021
Через два тижні відбудеться Фестиваль "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ".   09.09.2021