Увага! Оголошення про громадські слухання на тему: «Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг Первомайської міської територіальної громади до 2027 року»
Увага! Оголошення про громадські слухання на тему: «Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг Первомайської міської територіальної громади до 2027 року»

Увага! Оголошення про громадські слухання на тему: «Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг Первомайської міської територіальної громади до 2027 року»

Оголошення про проведення громадських слухань на тему: «Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг Первомайської міської територіальної громади до 2027 року»

Відповідно до розпорядження міського голови про проведення громадського слухання на тему: «Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг Первомайської міської територіальної громади до 2027 року» (далі - Стратегія).

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічного аналізу, стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі (ЗАВАНТАЖИТИ).

Також основна інформація розміщена на цій сторінці офіційного сайту громади: Первомайська міська рада.

 Крім цього, текст можна отримати в електронному вигляді в управлінні  соціального захисту населення Первомайської міської ради (м.Первомайський, м-н 4,буд.21).

 Просимо Вас на електронну адресу: puszn@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних, згідно з Додатком (ЗАВАНТАЖИТИ).

 Також зауваження та пропозиції приймаються в приміщенні управління  соціального захисту населення Первомайської міської ради (м.Первомайський, м-н 4,буд.21) до 30 серпня 2021 року.

 У подальшому всі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою в єдиний документ та передані на розгляд сесії  Первомайської міської ради для затвердження. Нагадуємо, що підготовка цього важливого документа відбувалась за участю представників органів місцевого самоврядування, надавачів та споживачів соціальних послуг, громадських активістів, фахівців за експертної підтримки консультантів проєкту “Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі”.

 У результаті стратегічного планування розвитку системи надання соціальних послуг громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність у сфері соціального захисту населення та ефективно розподілити ресурси.

 

Приєднані документи:

1-Strategiji_rozvitku_Pervomajskoji_gromadi(6) 2-Methodology_Pervomajskij-2 3-Pervomaiska_Gromada__Final_Zvitt_Dooprac 4-Korotkostrokovi_rekomendacij_Rekomajsikij2 5-Dovgostrokovi_Rekomendacii_Pervomajskij
Переглядів: 205
Дата публікації: 15:21 20.08.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Зупинимось в Ізюмському лісі!   12.10.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   08.10.2021
Проєкт рішення Первомайської міської ради "Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за ма   04.10.2021
ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Первомайської міської    04.10.2021
До уваги громадян Первомайської міської територіальної громади, що перебувають на квартирному обліку   04.10.2021
Інформація про приватизацію обєкта комунальної власності - комплексу будівель та споруд разом з груп   01.10.2021
Оголошення про перереєстрацію квартирної черги для одержання жилих приміщень   01.10.2021
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами   30.09.2021
Оголошення про початок формування складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вак   30.09.2021
Доповнення до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради т   28.09.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>