Вітання Голови громади Миколи БАКШЕЄВА з Днем Державного прапору України та з 30-річчям Незалежності України!
Вітання Голови громади  Миколи  БАКШЕЄВА з Днем Державного прапору України та з 30-річчям Незалежності України!

Незалежність – це ми! Ми – це Україна!

Дорога первомайська громадо!

Щиро вітаю вас з нашими найбільшими державними  святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Безперечно, ці  30 РОКІВ  незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на  вірність  батьківщині та взаєморозуміння.

Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ.

Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці  віддають за неї  свої життя на сході держави. Виборюючи волю для прийдешніх поколінь, з українським прапором піднімаються на бій. З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність. Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.

Дорогі друзі! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

З Днем  незалежності України нас! Слава Україні!

Міський голова                                           Микола БАКШЕЄВ

Дата публікації: 07:28 23.08.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика