Про виконання заходів щодо дотримання режиму роботи об’єктів
Про виконання заходів щодо дотримання  режиму роботи  об’єктів

Про виконання заходів щодо дотримання режиму роботи об’єктів

Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області доводить до відома

До уваги суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, що з метою виконання Протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 23.03.2020 року пункту «5. Рішення з окремих питань» необхідно забезпечити виконання заходів щодо дотримання  режиму роботи  об’єкту з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/216 | Переглядів: 320Дата публікації: 07:47 27.03.2020
Версія для слабо- зорих