Молодь діє - «Будуємо Україну Разом» в центрі подій!
Молодь діє - «Будуємо Україну Разом» в центрі подій!

Молодь діє - «Будуємо Україну Разом» в центрі подій!

В Первомайському на 2 дні висадився десант БУР. Сюжет ТРК "Надія".

Зміни можливі, якщо ти сам в них приймаєш участь. На Харківщині в м. Первомайський на 2 дні висадився десант БУР. Мова не військовий підрозділ десантників, а про волонтерів культурно-освітнього проєкту БУР (БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ). Учасники проекту допомагають тим, хто допомагає іншим. Така активна молодь живе в Первомайському, тож харків’яни з проєкту БУР завітали саме в наше місто. 21 та 22 серпня харківські волонтери разом із первомайською молоддю активно працювали над створенням в Первомайському яскравого, затишного та сучасного простору для спілкування (івент-зони) біля старого громадського центру. Дивіться репортаж телеканалу «Надія» з вуличної молодіжної акції з благоустрою.

Довідково: Харківський осередок програми «Будуємо Україну Разом» створено в листопаді 2019 р. з метою підсилити локальну спільноту лідерів та допомогти тим, хто допомагає іншим.

БУР осередки – це середовище волонтерів та прихильників БУРу, що розвиває громадянську свідомість за допомогою акцій взаємодопомоги. Тут акумулюється БУР енергетика і є місце для генерування та втілення ідей. Кожен може потрапити сюди, взявши участь у волонтерських акціях.

Джерело інформації ТРК "Надія": http://https://nadiya.tv/news/v-pervomaiskomu-na-2-dni-visadivsia-desant-bur/?fbclid=IwAR3UABmD0iNhXzDMd5OFyUtz_AX6Srfnq8PcLlU-Owp-B5XBrTsU6tdrXzc

 

Переглядів: 173
Дата публікації: 07:48 26.08.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Перелік питань на конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалід   14.09.2021
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади- головного спеціаліста відділу у справах осіб з   14.09.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   13.09.2021
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайськ   13.09.2021
Організатори Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" подбали про те, щоб гості не нудьгували жодної хвили   13.09.2021
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі за адрес   10.09.2021
На Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" можна почути найрізноманітніші музичні жанри!   10.09.2021
Кількість запитів за серпень 2021 року   10.09.2021
Через два тижні відбудеться Фестиваль "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ".   09.09.2021
Фестиваль "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" — справжнє музичне свято, яке збирає різні колективи та виконавців!   09.09.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>