Відбулось 16 засідання чергової сесії Первомайської міської ради 8 скликання.
Відбулось 16 засідання чергової сесії Первомайської міської ради 8 скликання.

Відбулось 16 засідання чергової сесії Первомайської міської ради 8 скликання.

Питання бюджету, фінансів, соціального захисту, адміністративних послуг, земельні, житлові та комунальні питання, питання присвоєння звання «Почесний громадянин міста Первомайський», - все це та багато іншого було розглянуто на черговій сесії Первомайської міської ради.

 На порядку денному сесії було розглянуто безліч питань, найактуальніші з яких: Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Первомайської міської територіальної громади; Про дію рішення міської ради від 29.01.2015р. № 1167-67/6 «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території міста Первомайський» (зі змінами від 26.01.2017р. №426-26/7) на 2022 рік» на території Первомайської міської територіальної громади; Про внесення змін до Програми розвитку культури м. Первомайський на 2019-2023 роки та багато інших;

Комунальні та земельні питання, як завжди, викликали особливу увагу депутатів ради. Але "проти" депутати проголосували лише за одне 30 питання порядку денного.

Депутатський корпус взяв до відома інформацію: «Про хід виконання Програми безоплатної правової допомоги населенню  м. Первомайський на 2019-2021 роки  у  період з 01.01.2021р. по 30.06.2021р., «Про затвердження Порядку використання коштів місцевого бюджету для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування (на конкурсній основі)» та про роботу закладів медицини обох КНП громади.

Після розгляду питання, ЦНАП м.Первомайський розширив перелік соціальних послуг, що надаються населенню. Переглянути його можна перегдянути на офіційному сайті ЦНАПу: http://cnap.pervom-rada.gov.ua/

У зв’язку з економічною недоцільністю,  на підставі листа директора КП  РАДІОСТУДІЯ «ВІСТІ ПЕРВОМАЙЩИНИ» Олени Голованової, депутати припинили діяльність Комунального підприємства  РАДІОСТУДІЯ «ВІСТІ ПЕРВОМАЙЩИНИ»;

Прийнято рішення про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі, стоматологічної поліклініки. Будівлю, що викликає безліч питаннь у населення, буде виставлено на торги, відповідно до чинного законодавства України, через систему ПРОЗОРО.

Розглянули на засіданні сесії і питання присвоєння звання «Почесний громадянин  м. Первомайський». На затвердження сесії було запропоновано дві кандидатури, що пройшли попередній розгляд на комісіях ради -  Линик Анатолій Захарович та Довженко Валентина Миколаївна.  Обидві кандидатури підтримані одноголосно.

Наприкінці засідання депутат міської ради Володимир Павленко зачитав вимогу-звернення до міського голови Миколи БАКШЕЄВА від фракції, яку він представляє в раді, щодо недоцільності виконання норм Закону України №187/98-ВР від 16.10.2020р. "Про відходи", ЗУ "Про охорону навколишнього середовища",ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", відносно сортування сміття . 

  Серед інших додаткових питань депутати обговорили питання аварійної відсутності водопостачання у с.Грушине. Микола Миколайович підкреслив, що знає про проблему від старости села і підприємство ПКП «Тепломережі» направляє завтра, 27 серпня, туди аварійну бригаду для вирішення питання. Наразі бригада вже працює над усуненням аварійної  ситуації у м.Первомайський на «п’ятій дільниці».

Підбиваючи підсумки роботи, міський голова звернувся  до депутатського корпусу з проханням провести роз’яснювальну роботу в округах з приводу вакцинації населення від Covid-19. Микола БАКШЕЄВ підкреслив: «Кожна наступна хвиля захворювання стає більш жорсткішою. Наразі наша лікарня за рішенням МОЗ не увійшла в перелік опорних лікарень. Жителі громади змушені будуть звертатися за допомогою у стаціонарному лікуванні до районної опорної лікарні м.Лозова. Сьогодні є можливість БЕЗКОШТОВНО зробити вакцину і убезпечити себе від захворювання, яке забрало 140 життів жителів нашої громади. Пункт вакцинації працює щоденно у палаці культури «Хімік». Вакцина є у наявності. Депутати, прошу активно долучіться до інформкампанії та визначиться з цим питанням для себе особисто». Раїса Горячок – головний лікар КНП «Первомайський центр медико-санітарної допомоги», яка безпосередньо контролює роботу центрів вакцинації, проінформувала присутніх про те, що у наявності у достатній кількості є вакцина Pfizer та AstraZeneca.  Moderna є на другу дозу тим, хто зробив перше щеплення, для завершення повного курсу вакцинації. Надалі її постачання до України, на державному рівні, буде зупинено. «На другу дозу вистачить всім», - підкреслила головна лікарка.

Нагадаємо, раніше було опубліковано інформацію про щоденну роботу  пункту щеплення та опубліковано графік його роботи.

Альбом: Відбулось 16 засідання чергової сесії Первомайської міської ради 8 скликання.
Альбом: Відбулось 16 засідання чергової сесії Первомайської міської ради 8 скликання.
Альбом: Відбулось 16 засідання чергової сесії Первомайської міської ради 8 скликання.
Альбом: Відбулось 16 засідання чергової сесії Первомайської міської ради 8 скликання.
Альбом: Відбулось 16 засідання чергової сесії Первомайської міської ради 8 скликання.
Альбом: Відбулось 16 засідання чергової сесії Первомайської міської ради 8 скликання.
Переглядів: 434
Дата публікації: 16:42 26.08.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>