29 серпня - День пам’яті захисників України

29 серпня в Україні встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Шановна громадо, друзі, партнери!

Давайте усі разом сьогодні вшануємо пам'ять всіх загиблих у  боротьбі за незалежність,  суверенітет і цілісність нашої держави. Страшно і несправедливо, коли молоді, сповнені життя люди помирають через агресію неочікуваного ворога. Вони віддають свою життя за мирне небо і спокійне життя для всіх нас!

У цій війні загинув і наш земляк - Владислав Гусейнов, боєць 92-ї окремої механізованої бригади. Там, під Авдіївкою, він віддав найцінніше – власне життя – заради захисту Батьківщини. Своїм яскравим прикладом любові до рідної країни, незламності духу та сили волі він показав, що ніколи український народ не встане на коліна перед агресором і нікому не вдасться відібрати те, що століттями відвойовували наші діди та прадіди. І соняшники, якими квітнуть родючі поля нашої української землі, завжди будуть німим нагадуванням доблесті і честі наших героїв.

У цей жалобний день висловлюю щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер. Співчуваю та приєднуюсь до суму кожного, хто втратив рідних, друзів, близьких. Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!

З Повагою

Первомайський міський голова  Микола БАКШЕЄВ

Довідково: Важливо, що відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях став символом Дня пам’яті захисників.

Дата публікації: 07:48 29.08.2021
Нові та оновлені сторінки
Щодо способів передачі показань лічильників газу   31.01.2023
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт   31.01.2023