Серпневе засідання Виконавчого комітету перенесене за відсутності кворуму.
Серпневе засідання Виконавчого комітету перенесене за відсутності кворуму.

Серпневе засідання Виконавчого комітету перенесене за відсутності кворуму.

Сьогодні, 30 серпня, засідання виконавчого комітету не відбулося, через відсутність необхідно кворуму. З 20 членів виконавчого комітету на засіданні були присутні лише 8.

Перший заступник міського голови Антон Орєхов на початку наради передав вибачення міського голови за його відсутність через необхідність терміново виїхати на робочу зустріч у м.Київ. Два заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів знаходяться у відпустках. «Ще два члени  виконавчого комітету», - як повідомив відділ кадрової та організаційної роботи, «у телефонному режимі перепросили за свою відсутність теж через свої відрядження та один знаходиться на лікарняному. Інші члени виконкому не повідомили причину своєї відсутності».

               В зв’язку з наведеною інформацією Антон Орєхов, головуючий на засіданні, запропонував перенести засідання виконавчого комітету на понеділок, 6 вересня. 

Переглядів: 260
Дата публікації: 15:02 30.08.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>