ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД НА БАЗІ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ФІЛІЇ ХОЦЗ
ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД НА БАЗІ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ФІЛІЇ ХОЦЗ

ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД НА БАЗІ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ФІЛІЇ ХОЦЗ

27 серпня Первомайською міськрайонною філією Харківського обласного центру зайнятості було організовано та проведено черговий інформаційний семінар за участі Первомайського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мета даного семінару запобігання випадків правової незахищеності громадян та здійснення соціального діалогу між різними категоріями населення, для покращення рівного доступу до правосуддя та підвищення рівня правової обізнаності. Під час семінарів кваліфікований юрист  надає  інформацію про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, а саме юридичні консультації,прийом звернень від громадян, здійснення представництва інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів. Ключовою тематикою сьогоднішньої зустрічі з безробітними, стало обговорення питань, щодо права громадян на працю, оформлення трудових договорів та угод цивільно – правового характеру.

Підсумком проведення заходу було жваве обговорення почутого у форматі «запитання-відповідь».

Переглядів: 318
Дата публікації: 16:12 30.08.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>