Зробимо наше місто чистим та красивим!

Зробимо наше місто чистим та красивим!

З міського бюджету за ініціативи міського голови Миколи Бакшеєва при підтримці депутатів міської ради вперше виділені кошти на матеріали для проведення заходів з благоустрою нашого міста.

З метою наведення належного санітарного та естетичного вигляду території міста проводиться двомісячник з благоустрою та День чистоти (11 квітня).

Зазвичай городяни, підприємства різних форм власності, навчальні заклади, працівники виконавчого комітету міської ради масово долучаються до прибирання доріг і вулиць, парків, прибудинкових територій, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Але, у зв’язку з введенням карантину, деякі роботи провести неможливо.

Та все ж таки працівники КП «Жилсервіс» продовжують піклуватися про належний стан громади. Вони прибирають дитячі та спортивні майданчики, контейнерні майданчики, зупинки громадського транспорту, проводять інші роботи з благоустрою.

Тож звертаємося до мешканців міста Первомайський з проханням привести до ладу свої прибудинкові території.

А коли ситуації покращиться, будуть  продовжені заходи з благоустрою із залученням працівників виконавчого комітету, депутатів, підприємств, установ, організацій, молоді та громадських організацій.

Будинковим, вуличним комітетам чи ініціативним групам, які бажають взяти участь в проведенні Дня чистоти міста Первомайський, до 10 квітня необхідно повідомити про свої наміри за тел.0964034300 (Тетяна Олександрівна).

Вам буде  виділено фарбу, вапно, щітки для фарбування вхідних дверей в під’їздах, огорожі, квітників та щітки для роботи з вапном.

Не будемо байдужими! Зробимо наше місто чистим та красивим!

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/220 | Переглядів: 328Дата публікації: 09:36 27.03.2020
Версія для слабо- зорих