«Не пустити тепло до будинків – це злочин!»

А саме така ситуація з неможливості розпочати опалювальний сезон загрожувала б мешканцям міста, якби члени виконавчого комітету не переглянули тариф на тепло. Сьогодні, 6 вересня, під головуванням міського голови Миколи Бакшеєва відбулось чергове засідання Виконавчого комітету.

Питання встановлення тарифів на теплову енергію виявилось найгострішим та зайняло найбільшу кількість часу для обговорення на засіданні. Заслухавши головного бухгалтера  ПКП «Тепломережі» з презентацією складових тарифу, було надано можливість всім членам виконкому довести свої аргументи «за» та «проти». Головний інженер та бухгалтер ПКП «Тепломережі» разом з першим заступником міського голови та самим міським головою надали всі відповіді на питання, що турбували членів виконавчого комітету. Начальник управління соціального захисту населення запевнила, що найменш захищені верстви населення (в тому числі пенсіонери) мають законну можливість подавати документи на оформлення субсидії. Міський голова підкреслив, що у випадку, якщо цей тариф не затвердять, газ для підприємства не нададуть за попереднью ціною, а це означає, що початок опалювального періоду у місті опиниться під загрозою. Бо найважливіша складова в підвищенні тарифу – подорожчання газу.

В результаті більшістю голосів вирішили:

Встановити Первомайському комунальному підприємству «Тепломережі» тарифи:

на постачання теплової енергії для потреб населення (без вартості встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії)  на рівні 2 107,93 грн./Гкал (з ПДВ) за такими складовими :

• тариф на виробництво – 2 023,92 за 1 Гкал (з ПДВ);
  • тариф на транспортування – 74,93 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);
  • тариф на постачання – 9,08 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).

на постачання теплової енергії для потреб населення (з вартістю встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії)  на рівні 2 111,50 грн./Гкал (з ПДВ) за такими складовими :

• тариф на виробництво – 2 023,92 за 1 Гкал (з ПДВ);
  • тариф на транспортування – 74,93 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);
  • тариф на постачання – 12,65 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).

на постачання теплової енергії для бюджетних установ на рівні 3 433,26 грн./Гкал (з ПДВ) за такими складовими:

• тариф на виробництво – 3 349,25 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);
  • тариф на транспортування – 74,93 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);
  • тариф на постачання – 9,08 грн. за 1Гкал (з ПДВ).

на постачання теплової енергії для інших споживачів  на рівні 3 538,31 грн./Гкал (з ПДВ) за такими складовими:

• тариф на виробництво – 3 454,30 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);
  • тариф на транспортування – 74,93 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);
  • тариф на постачання – 9,08 грн. за 1Гкал (з ПДВ).

Обґрунтування тарифу можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1n94XhsauQju1nJO7m4es4YyAiRu-ekET/view?usp=sharing

Заслухавши інформацію відділу кадрової, організаційної роботи апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради  «Про стан кадрової роботи в апараті Первомайської міської ради та її виконавчих органах», члени виконкому вирішили її  прийняти до відома за затвердити план заходів щодо удосконалення кадрової роботи в апараті Первомайської міської ради та її  виконавчих органах.

Також традиційно були розглянуті житлові питання, питання благоустрою території та захисту дітей, контролю стану зелених насаджень  та ін.

Нагадуємо, що детальну інформацію щодо змісту рішень виконавчого комітету можна знайти на офіційному сайті Первомайської міської ради у розділі ПРОЗОРЕ МІСТО | ДОКУМЕНТИ | ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ | СЕРПЕНЬ 2021.

Альбом: «Не пустити тепло до будинків – це злочин!»
Дата публікації: 17:09 06.09.2021
Нові та оновлені сторінки
Щодо способів передачі показань лічильників газу   31.01.2023
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт   31.01.2023