Привітання міського голови Миколи Бакшеєва до Дня фізичної культури і спорту
Привітання міського голови Миколи Бакшеєва до Дня фізичної культури і спорту

Привітання міського голови Миколи Бакшеєва до Дня фізичної культури і спорту

Свято в Україні відзначається в другу суботу вересня. В цьому році припадає на 12 вересня. Офіційно засновано в 1994 році.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
   Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Первомайська громада багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі і за межами України. Ці успіхи – результат таланту та наполегливої  праці як спортсменів, так і їх тренерів.

Бажаю всім примножувати славні традиції спорту, зміцнювати авторитет нашої громади та досягати нових вершин та перемог!

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 239
Дата публікації: 10:27 10.09.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>