Звіт відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради

Звіт відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради

Про проведену роботу в період з 20-26 березня 2020 року

Відповідно до наказу по КПСМЗ «Первомайська ДШМ» запроваджено з 19.03.2020 по 03.04.2020 дистанційну роботу на дому педагогічним працівникам.

Учні та викладачі школи брали участь у Всеукраїнському конкурсі – фестивалі «Країна Art – Fest- 2020», який проходив дистанційно 21 березня 2020 року. Результати конкурсу:

- фортепіанний дует викладачів у складі Трофимова Тетяна Павлівна та Євдокимова Наталя Вячеславівна – гран-прі конкурсу;

- учень Потапов Лев (викладач Євдокимова Н.В.) – гран-прі;

- учень Непокупний Микита (викладач Євдокимова Н.В.) – 2 місце.

Учні художнього відділу Первомайської дитячої школи мистецтв (19 осіб) брали участь у двох турах III Всеукраїнського відкритого конкурсі-виставці декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки», який проходив у м.Лозова. На розгляд журі було представлено більше 600 робіт з різних куточків нашої країни.

Наші учні отримали наступні нагороди:

- учениця Подгорна Дар'я (викладач Яржемський С.В.) стала лауреатом 1 ступеня;

-учні Семенченко Артем (викладач Коршунова Н.С.), Черниш Владислав, Скиба Юлія, Губанова Марина (викладач Яржемський С.В.) стали лауреатами 3 ступеню.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу, викладачів, батьків  учнів! Бажаємо творчого натхнення та нових перемог.

Викладачі підвищують свою педагогічну майстерність за допомогою онлайн  платформ.

У період карантину у Палаці культури «Хімік» тривають заходи з протипожежної безпеки (монтаж світлових табло пожежних виходів), благоустрою території (чищення бордюрів пішохідних доріжок), ремонтні роботи (усунення свища трубопроводу у підвалі, цементування сходинок, монтаж плінтусів у дискозалі тощо).

Крім того, культпрацівники ПК «Хімік» готуються до за планових після карантину масових заходів: пишуть сценарії, підбирають музичний матеріал, вчать нові пісні, записують фонограми. Також працівниками ПК «Хімік» ведуться роботи з відновлення та декорування піаніно, подарованих містянами, підготовка костюмів, реквізиту та декорацій до майбутніх масових заходів.

Під час карантину у Первомайському краєзнавчому музеї оновлюються старі та

створюються нові експозиції та виставки. Вже чекають на своїх відвідувачів зали «Музична вітальня Олексіївських митців» та «Історичні шляхи Первомайщини», а попереду ще багато цікавого… Завжди раді приймати наших шановних гостей у Первомайському  краєзнавчому музеї, за адресою 3 м-н, буд. 35 (кол. дит. сад. № 13).         Робота персоналу бібліотек здійснюється за гнучким графіком та у дистанційному режимі. Бібліотеки не обслуговують користувачів, але продовжується внутрішня робота з дотриманням необхідних карантинних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Ведеться робота з впорядкування архіву, переводу книжкового фонду бібліотек та каталогів на Універсальну десяткову класифікацію (УДК), оформлення поличкових роздільників. Робота з книжковим фондом: вилучення застарілих та зношених документів, оформлення актів на списання, вилучення каталожних карток на списані книги з каталогів та з облікових форм. Організовано прибирання прилеглої території.

Начальник відділу культури і туризму Ольга Павлова

Альбом: Звіт відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/222 | Переглядів: 375Дата публікації: 10:01 27.03.2020
Версія для слабо- зорих