Первомайщина в 19-й раз довела, що біг для всіх!
Первомайщина в 19-й раз  довела, що біг для всіх!

Первомайщина в 19-й раз довела, що біг для всіх!

25 вересня відбувся дев’ятнадцятий легкоатлетичний пробіг «Біг для всіх», присвячений Дню міста. І цього року найулюбленіший спортивний захід не міг не відбутися!

Спортсмени та любителі традиційного легкоатлетичного забігу свято вірять в те, що «Біг для всіх» дарує настрій, енергію та здоров’я на весь наступний рік. Звісно, організатори свята спорту вимушені були внести корективи в підготовку та проведення легкоатлетичного заходу в зв’язку з захворюванням на CoViD-19.

До свята легкоатлети готувались протягом всього року: долали кілометри доріг та бездоріжжя, ставали на переможні трибуни  всіх можливих легкоатлетичних забігів, обирали зручний спортивний одяг і взуття, на заміну вже «відпрацювавшому»  своє, тренувались щоб «вибігти» зі свого рекордного часу, реєструвались на «Біг для всіх» заздалегідь та переконливо просили організаторів видати їм саме ТОЙ «щасливий» номерок. На старті вони зустрілися  з любителями спорту, які, чи не в останній момент за душевним поривом, вирішили взяти участь у яскравому заході. А ще поруч були люди з залізною силою духу, любов’ю до життя і переконанням показати всім і собі, в першу чергу, що дистанція забігу ніщо, в порівнянні з тими складнощами, що вони долають щодня – люди, з обмеженими фізичними можливостями. Вони такі різні і такі єдині були в той час! Легкоатлети напружені, зібрані, з палаючим поглядом та жагою побиття рекордів і любителі – з розслабленими щирими посмішками, вірою в свої сили та почуттям щастя від того, що відбувається навкруги. А ще за стільки років захід отримав і своїх постійних вболівальників. І зрозуміло чому, бо сторонньому спостерігачу відразу стає зрозуміло:  коли всі ці люди збираються разом в одному місці, щоб подолати дистанції, що кожному по душі і силам,  ось тоді і виникає справжнє розуміння ЧОМУ саме ТАК організатори назвали свій спортивний захід! Бо БІГ  справді ДЛЯ ВСІХ!

Цього року були вже традиційні багаторічні дистанції - 2,5 км., 5 км. та 10 км. та вдруге проходила дистанція, яка була започаткована минулого року  завдяки громадській організації «Потенціал».

«Родзинкою» цьогорічного традиційного забігу була «Миля з мером». Це найулюбленіша дистанція учасників «Біг для всіх» 2,5 км., яку спортсмени цього року долали разом з головою громади Миколою Бакшеєвим.

На початку старту міський голова привітав і підбадьорив всіх учасників заходу: «То готові мене обігнати?! Тоді на старт!».  І з цього часу, а ні дощик, що періодично накрапав, а ні вік, а ні будь-які перешкоди на шляху, не зупинили спортсменів, що бігли до своєї мети!

У підсумку атмосферного заходу вже традиційно: переможці змагань у кожній категорії на кожній дистанціїї отримали свої призи та шану вболівальників; спонсори -  свої знаки подяки; учасники і вболівальники  - заряд бадьорості і чудовий настрій.

А ще учасники, вболівальники, гості заходу отримали неймовірні яскраві емоції, смачні гостинці, чудові селфі та бажання ще і ще долучатись до «Біг для всіх».

Дякуємо за  організацію заходу спортивному клубу «Стайєр Атлон», і всім причетним до проведення дев’ятнадцятого  спортивного свята «Біг для Всіх»! Здоров’я всім й бадьорості духу!

Минулого року «Біг для всіх» проходив так: http://https://pervom-rada.gov.ua/news/id/990

Альбом: Первомайщина в 19-й раз  довела, що біг для всіх!
Дата публікації: 16:13 25.09.2021