Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем працівників освіти
Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем працівників освіти

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем працівників освіти

В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня. Цього року святкуємо 3 жовтня

Шановні  працівники освіти та ветерани педагогічної праці! 

Вітаю із професійним святом усіх, хто причетний до благородної справи навчання і виховання підростаючого покоління, хто відкриває для нас двері у світ знань та мудрості.

Досягаючи життєвих чи професійних перемог, ми завжди завдячуємо тим, хто нас навчав.

Ваша місія є визначальною для держави - саме ви щоденно формуєте суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити Батьківщину.

Висловлюю щиру вдячність усім викладачам, учителям, вихователям за самовіддану працю, високий професіоналізм та тепло сердець, які ви даруєте дітям.

Бажаю, аби ваша нелегка, але така важлива справа,  завжди цінувалася, шанувалася і щедро винагороджувалася!

Нехай постійно оточують вас повага і любов, зігрівають душу доброзичливість і милосердя, надихає вдячність учнів та їх батьків.

Міцного здоров'я, щастя, добробуту та успіхів вам!

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 306
Дата публікації: 07:04 01.10.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>