В рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини, Благодійною організацією "Первомайський міський благодійний фонд "ДЖЕРЕЛО" розпочато реалізацію проєкту «Джерело щасливого довголіття».

Мета цього проекту – створення сучасного медичного тренінгового центру в лікарні, який дозволить медикам, соціальним працівникам, працівникам поліції, МНС, шляхом проведення тренінгів постійно вдосконалювати свої професійні знання і вміння, та створення комфортних умов мешканцям стаціонарного відділення та відділення соціально-побутової адаптації, шляхом підвищення кваліфікації соціальних працівників територіального центру.
Сьогодні, 5 жовтня 2021 року,  ми відкриваємо Тренінговий центр, створений шляхом реконструкції актової зали КНП Первомайської ЦРЛ.

Він буде зручним для медичних працівників первинного та вторинного рівнів. Приміщення знаходиться на першому поверсі лікувального корпусу №2, в якому відсутні стаціонарні відділення, що дозволить проводити навчання для суміжних професій: поліція, робітники МНС, відвідувачі курсів водіїв тощо (без порушення карантинних заходів). Центр буде продовжувати свою плідну працю навіть після закінчення проєкту.

Альбом: Первомайська міська територіальна громада продовжує активну співпрацю з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Німеччина.
Дата публікації: 08:41 06.10.2021
Нові та оновлені сторінки
Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП Первомайська центральн   21.10.2021
Кількість запитів за вересень 2021 року   21.10.2021