До уваги керівників підприємств, установ та організацій, розташованих на території міста Первомайський Харківської області!

На проведення заходів запобігання розповсюдження ГРВІ на території міста Первомайський та поширення коронавірусу 2019-nCoV міська рада виділила 22 тис.грн. з місцевого бюджету на придбання 1 тони хлорного вапна.

КП  «Жилсервіс» безкоштовно забезпечить вас дезінфікуючим розчином  на потреби підприємств, установ та організацій для проведення профілактичних заходів. З собою мати свою тару.

Відпуск дезінфікуючих засобів буде проводитись протягом карантину з 8-00 до 17-00 на території КП «Жилсервіс» за адресою: вул.Світанкова,1.

Нагадуємо,  що керівники установ, організацій, підприємств несуть персональну відповідальність за проведення профілактичної дезінфекції!

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/232 | Переглядів: 407Дата публікації: 09:12 30.03.2020
Версія для слабо- зорих