Здоров’я жінки — запорука здоров’я нації

В Первомайській громаді в повній мірі реалізовано цьогорічний проєкт-переможець обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» «Здоров’я жінки — запорука здоров’я нації»!

Сьогодні, 8 жовтня, у відділенні "жіночої консультації" КНП «Первомайська Центральна районна лікарня» відбувся святковий захід з реалізації проєкту, що переміг на початку 2021 року в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» «Здоров’я жінки — запорука здоров’я нації». На заході були присутні Голова Первомайської міської територіальної громади Микола Бакшеєв, голова Біляєвської територіальної громади Олександр Різник, депутати Харківської обласної ради Ігор Ясинський й Максим Зеленський та депутат Первомайської міської ради  Ольга Петренко, заступник міського голови Ірина Бомко, заступник головного лікаря КНП «Первомайська Центральна районна лікарня» Сергій Ігольніцин, завідувачка відділенням Вікторія Сорокіна, працівники виконавчого комітету міської ради та медичного закладу.

Як і належить справжнім партнерам, представники рад області і міста офіційно відкрили  проєкт та оголосили про початок роботи сучасного УЗД апарату, який буде рятувати здоров’я жителів Первомайщини.

Депутат Харківської обласної ради Максим Зеленський, разом зі словами вітання від Голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, вручив сертифікат про реалізацію проєкту заступнику головного лікаря КНП «Первомайська Центральна районна лікарня» Сергію Ігольніцину.

Міський голова Микола Бакшеєв: «Сьогодні ми відкриваємо цей проєкт в рамках конкурсу «Разом в майбутнє». Це другий проєкт-перемежець від нашої громади, який отримав підтримку області цього року. Всього ж ми беремо участь у конкурсі з перших років його існування. Дякуємо Харківській обласній раді та Біляївській ОТГ за злагоджену партнерську роботу в реалізації проєкту. Дякуємо нашим лікарям та закликаємо  всіх жінок Первомайщини берегти своє здоров’я. Бо, впевнений, здоров’я жінки – запорука здорової нації та успішної громади».

Підсумовуючи цьогорічну роботу в рамках конкурсу «Разом в майбутнє», слід сказати, що обидва проєкти-переможці обласного конкурсу 2021 року - «Здоров’я жінки — запорука здоров’я нації» та «Фестиваль “Олексіївська фортеця” - драйвер розвитку туризму на Первомайщині»,  реалізовані в повному обсягу.

Про подробиці реалізації проєкту та роботу сучасного апарату УЗД вже інформували на сайті Первомайської міської ради в інформації: «Сучасний апарат УЗД відтепер рятуватиме здоров’я жінок Первомайщини!».

Про реалізацію проєкту «Фестиваль “Олексіївська фортеця” - драйвер розвитку туризму на Первомайщині» знайдете в репортажі ТРК «Надія»  та на офіційному сайті Первомайської міської ради за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/news/id/2247

Про минулорічну реалізацію проєктів конкурсу шукайте на інформацію за посиланням «Сьогодні місто отримало п’ять сертифікатів на реалізовані мініпроєкти» та в сюжеті ТРК «Надія» за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/news/id/1174

Альбом: Здоров’я жінки — запорука здоров’я нації
Дата публікації: 11:23 08.10.2021