У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася зустріч із роботодавцями
У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася зустріч із роботодавцями

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася зустріч із роботодавцями

Голова Первомайської міської територіальної громади Микола Бакшеєв взяв участь у заході

Для учасників провели екскурсію майстернями навчального закладу, де готують фахівців сфери машинобудування та металообробки, будівельної галузі та легкої промисловості.

У спілкуванні з гостями підкреслили, що в ХЦПТО ДСЗ навчання проводиться за 35 ліцензованими професіями за дуальною та дистанційною формами. Це дозволяє роботодавцям у короткий термін отримати кваліфікованих спеціалістів. Також акцентував увагу на організацію Центром різноманітних курсів як на замовлення роботодавців, так і громади.

Представники громад розповіли про нагальні потреби місцевих жителів, поділилися своїми враженнями від надсучасної матеріально-технічної бази та високого рівня організації навчального процесу ХЦПТО ДСЗ.

 Микола Бакшеєв та голова Фермерського господарства «Київська Русь» Володимир Татаренков домовились про презентацію фахівцями Центру курсу з організації мікробізнесу у сфері ягідництва для мешканців громад.

За матеріалами Володимира Міненко

Переглядів: 381
Дата публікації: 13:38 20.10.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>