Це стало можливим завдяки реалізації проєкту проєкту «Впровадження орієнтованого на потреби підходу у соціальному секторі», який виконується ГО «Інститут соціальної політики регіону» та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Альбом: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) сьогодні отримав 20 нових ліжок.
Дата публікації: 14:30 21.10.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика