Про початок опалювального періоду 2021/2022 років
Про початок опалювального 
періоду 2021/2022 років

Про початок опалювального періоду 2021/2022 років

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови Миколи Бакшеєва 22 жовтня 2021 року № 153

УКРАЇНА

     ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

    ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

22 жовтня 2021 року                               Первомайський                                                № 153

  

Про початок опалювального

періоду 2021/2022 років

Відповідно до п. 8 Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830, розпорядження виконуючого обов’язки  голови Харківської обласної державної адміністрації від 08.10.2021 № 511 «Про початок опалювального періоду», у зв’язку з прогнозованим зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до + 8°С та нижче протягом трьох днів, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

  1. Розпочати опалювальний період у житлових будинках, школах, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, а також споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, організаціям і підприємствам, що знаходяться на території Первомайської міської територіальної громади, з 25 жовтня 2021 року.

  2. Первомайському КП «Тепломережі» (М. ЧЕРНЯК) забезпечити подачу теплоносія за графіками та цілодобову подачу питної води в мережі водопостачання міста.

  3. Рекомендувати Зміївському відділенню АТ «Харківгаз» (С. ГНИРЯ) забезпечити своєчасне включення газових опалювальних приладів відповідно до діючих норм і правил.

  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови А. ОРЄХОВА.

Міський голова                                                                                            Микола БАКШЕЄВ

Переглядів: 465
Дата публікації: 09:19 22.10.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>