Інформування населення про реалізовані проєкти на Первомайщині. Співпраця з НЕФКО
Інформування населення про реалізовані проєкти на Первомайщині. Співпраця з НЕФКО

Інформування населення про реалізовані проєкти на Первомайщині. Співпраця з НЕФКО

Європейський тиждень сталої енергії 2021 на Первомайщині

Підтема: Європейський тиждень сталої енергії 2021 на Первомайщині.

В 2017 році м.Первомайський почало роботу з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. НЕФКО – міжнародна фінансова організація, заснована у 1990 році урядами п'яти Північних країн: Данії, Ісландії, Норвегії, Фінляндії та Швеції. Основна мета - позитивно вплив на довкілля.

В липні 2019 року відбулося підписання кредитної та грантової угод між Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО та Первомайською міською радою за проєктом «Підвищення енергоефективності у громадських будівлях міста Первомайський Харківської області». Проєкт спрямовано на скорочення споживання теплової та електричної енергії, зниження витрат міського бюджету та покращення умов перебування в цих закладах.

Представниками проєкту НЕФКО було обрано два заклади освіти, що мають недостатній рівень теплотехнічних характеристик огороджувальних конструкцій: системи опалення застарілі, наявні втрати тепла через трубопроводи та відсутність можливості регулювання споживання тепла, в системах освітлення використовуються лампи розжарювання або флуоресцентні лампи, що призводить до неефективного використання електроенергії, а також перевитрат бюджетних коштів та недотримання комфортних умов перебування. На основі проведених енергетичних аудитів закладів проєкту були визначені найбільш енергоефективні заходи, що дозволять досягти значної економії в споживанні як теплової, так і електричної енергії та покращити умови перебування для персоналу та дітей.
Данним проєктом передбачено виконання енергоефективних заходів в будівлі Первомайського дошкільного закладу №14 "Барвінок"(утеплення зовнішніх стін, утеплення цоколю до рівня ґрунту, утеплення покрівлі, заміна існуючих віконних конструкцій на конструкції з ПВХ профілю, заміна існуючих дверних блоків на нові з ПВХ профілю, встановлення індивідуального теплового пункту з погодним та погодинним регулюванням, утеплення трубопроводів в підвалі, заміна старих ламп розжарювання на світлодіодні лампи) та Первомайському ліцеї №3 "Успіх" (утеплення зовнішніх стін, утеплення покрівлі, заміна існуючих віконних конструкцій на конструкції з ПВХ профілю, заміна існуючих дверних блоків на нові з ПВХ профілю, встановлення індивідуального теплового пункту з погодним та погодинним регулюванням). 

В 2019 р. було підписано кредитний договір на суму 13 млн. 700тис. грн., та договір про грант (безповоротна фінансова допомога) на суму 196 тис. євро. Проведено тендер - переможець Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельник".

В будівлі Первомайського дошкільного закладу №14 "Барвінок" виконано: утеплення зовнішніх стін, утеплення покрівлі, заміна вікон та дверних блоків на енергозберігаючі, встановлення індивідуального теплового пункту з погодним та погодинним регулюванням, утеплення мереж теплотрас в підвалі. В будівлі Первомайського ліцею №3 «Успіх» виконано: утеплення покрівлі, заміна вікон та дверних блоків на енергозберігаючі, встановлення індивідуального теплового пункту з погодним та погодинним регулюванням. На підставі розрахунків проєктантів - потенціал економії на рік після впровадження комплексу енергоефективних заходів: по ЗДО №14 "Барвінок" – 362 549кВт (538,362тис.грн), ліцею №3 «Успіх»  - 380 472кВт (551 783тис.грн).  

Результат проєкту - підвищення рівня комфорту споживачів, збільшення ефективності споживання енергоресурсів: зменшення втрат тепла, зниження споживання ресурсів, зменшення проплат за енергоносії; дотримання нормативних параметрів мікроклімату у приміщеннях, вирішена проблема підтопів будівлі ЗДО №14 "Барвінок", покращений  естетичний вигляд будівель.

У 2021 році закінчення  фінальних робіт по ЗДО №14 "Барвінок". Зараз активна фаза другого етапу проєкту, ведуться роботи по утеплення будівлі та цоколю ліцею №3 «Успіх».

Альбом: Інформування населення про реалізовані проєкти на Первомайщині. Співпраця з НЕФКО
Альбом: Інформування населення про реалізовані проєкти на Первомайщині. Співпраця з НЕФКО
Альбом: Інформування населення про реалізовані проєкти на Первомайщині. Співпраця з НЕФКО
Альбом: Інформування населення про реалізовані проєкти на Первомайщині. Співпраця з НЕФКО
Переглядів: 137
Дата публікації: 13:03 27.10.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
УВАГА! РОЗРОБЛЕНО ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ   24.01.2022
Оголошення про проведення електронного аукціону з приватизації нежитлової будівлі за адресою: Харків   21.01.2022
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта комунальної власнос   21.01.2022
Кількість запитів за грудень 2021 року   19.01.2022
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору виконавців комплексу робіт із землеустрою, оцінки зем   18.01.2022
Плани роботи відділу   18.01.2022
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт   18.01.2022
Оголошення про проведення повторного аукціону із зниженням стартової ціни Громадського будинку з гос   14.01.2022
Оголошення про проведення повторного аукціону із зниженням стартової ціни нежитлової будівлі стомато   14.01.2022
АТ “Державний ощадний банк України” востаннє дозволив до 1 квітня 2022 року використання платіжних к   13.01.2022
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>