День3.Частина 2. Заклади відділу освіти долучаються до проведення Європейського тижня сталої енергії 2021.

Європейський тиждень сталої енергії 2021 на Первомайщині

Важливо проводити інформаційні кампанії і привчати до ефективного споживання енергоресурсів наших маленьких жителів громади. В садочках громади залучаються до проведення Європейського тижня сталої енергії 2021 на  Первомайщині. До дітей завітав Незнайко, який не знав, що потрібно робити з батарейками, які вже не працюють? Розповіли про шкоду використаних батарейок, що викидаючи їх в загальне сміття отруюється 20 кв.м землі, тому треба здавати їх на правильну утилізацію.

Бесіди з дітьми «Бережіть електроенергію», «Маленькі кроки – великі зміни», вихователі показували  на прикладах - як працює електротехніка, скільки вона споживає енергії і як можна безпечно та енергоощадно користуватися технікою.