На засіданні були заслухані питання щодо поточної епідемічної ситуації захворюваності на коронавірусну хворбу (COVID-19) та прийняті відповідні рішення.

Спочатку слово було надано медикам, які першими зустрічають, виявляють та лікують ковідних хворих. Головний лікар  ПЦПМСД Раїсі Горячок навела статистичні дані по нашій громаді (про це на офіційному сайтіhttp://https://pervom-rada.gov.ua/news/id/2433).

Вона підкреслила, що серед важкохворих та померлих не було жодного вакцинованого. Дві людини, що пройшли повний курс вакцинації перехворіли в легкій формі.

Далі інформував заступник головного лікаря  КНП Центральна районна лікарня Сергій Ігольніцин. Лікар повідомив, що на цей час у лікарні перебувають 103 хворих. З них з важким перебігом хвороби ковід з кисневою підтримкою -54

Свою думку стосовно ситуації з рівнем захворюваності на ковід висказав і головний санітарний лікар  Сергій Кравченко. Він також вважає, що хвиля захворюваності спадає, тому вводити «червону» зону в громаді уже недоречно.

Міський голова Микола Бакшеєв, який проводив засідання комісії, вислухав думку та пропозиції всіх фахівців після цього було проголосовано за те, щоб ми залишились в помаранчевій зоні з відповідними карантинними обмеженнями.

По освіті:

Всі заклади загальної середньої освіти залишаться на дистанційному навчанні до 07 листопада.

Школа мистецтв (художнє відділення) працює в звичайному режимі, там 100% вакцинація всіх педагогів.

Щодо вакцинації говорив і начальник поліції Павло Калган. Він звернувся до Раїси Горячок з інформацією про те, що були повідомлення про видачу лікарями підробних сертифікатів.

Поліціянт зауважив, що зараз є кримінальна відповідальність за такі дії. Всі погодились, що це питання потрібно опрацювати та ще раз нагадати і медикам, і тим, хто користується «липовими» сертифікатами про покарання.

Альбом: Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій залишила громаду в «помаранчевій зоні»
Дата публікації: 12:01 29.10.2021
Нові та оновлені сторінки
План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради та її виконавчог   03.12.2021