В рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини, Благодійною організацією "Первомайський міський благодійний фонд "ДЖЕРЕЛО" реалізується проєкт «Джерело щасливого довголіття». 27 жовтня в тренінговому центрі, який відкрито за цим проєктом в лікарні, були вручені перші сертифікати соціальним працівникам територіального центру. Міський голова Микола Бакшеєв привітав всіх та побажав і надалі вдосконалювати свої професійні знання і вміння

Альбом: Первомайська міська територіальна громада продовжує активну співпрацю з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Німеччина.
Дата публікації: 14:38 27.10.2021
Нові та оновлені сторінки
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради Харкявської області № 205 від 23 листопада 2   08.02.2023
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради № 21 від 27 січня 2021 року " Про затверджен   08.02.2023