ЗВІТ Про проведену роботу відділом культури і туризму
ЗВІТ
Про проведену роботу  відділом культури і туризму

ЗВІТ Про проведену роботу відділом культури і туризму

за період з 01-05.11.2021 року

* За звітний період  комунальним закладом "ПМПК "Хімік" була проведена наступна робота:

- проведено 1 суботник з прибирання та облаштування майбутнього парку навпроти площі ПК "Хімік",

- у кабінеті № 4 продовжуються  ремонтні роботи - наразі триває бетонування підлоги,

- до професійних свят Дня працівників соціальної сфери, а також Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва готуються відео-привітання та музичні кліпи.

Навчання в КСМНЗ «Первомайська школа мистецтв» з 03 листопада 2021 року  проводяться за розкладом.

В санвузлі художнього відділу виконано роботи щодо демонтажу старої плитки для подальшої укладки нової плитки на стіни.  Проведені зварювальні роботи по ремонту труби постачання холодної води.

На 2 поверсі КЗ ПК «Хімік» презентовано виставку дитячих малюнків учнів художнього відділу, присвячену Дню працівників культури і аматорів народного мистецтва.

29 жовтня 2021 року відбувся відкритий урок викладача Наталії Євдокимової.

Працівниками КЗСМО «Первомайська школа мистецтв» проведено прибирання прилеглої території ПК «Хімік» від сміття та опалого листя.

*В рамках відзначення дня визволення України від нацистських загарбників  у Первомайській міській бібліотеці були проведені заходи:  історико-патріотична викладка літератури «Ви перемогли, а ми - пам'ятаємо!», історична хвилина «Шляхами визволення».

28 жовтня в Грушинській  бібліотеці пройшла інформаційна година «Шлях до перемоги» та інтелектуальна гра «А пам'ять священна...» в якому прийняла участь директор сільського будинку культури.

Ржавчицька сільська бібліотека провела  «Бібліомікс» на свіжому повітрі «У чарівний книги світ всім доступний, вільний вхід», у день визволення України бібліотека взяла участь у підготовці та проведенні мітингу, покладанню квітів.

В бібліотеці для дітей до містичного та чарівного свята Halloween оформлена книжкова виставка «ЖАХливо цікаві книги!». В хабі «Комора» працює творча майстерня до цього свята.

Щодня продовжується осіннє впорядкування територій.

*Співробітники музею отримали сертифікати за участь у навчальному модулі «Розвиток громад Харківщини через туризм», який відбувся в онлайн-форматі на платформі Zoom.

В музеї продовжується  підготовка до онлайн конкурсу юних читців, присвяченого пам'яті нашого знаменитого земляка, майстра художнього слова, народного артиста СРСР Дмитра Миколайовича Журавльова.

За звітний період  Грушинським СБК проведено:

- час тенісу – було присутніх 5 підлітків;

- зустріч з красунею Осінню «Осіння етновечірка» ;

- День тенісу;

- виставка робіт з природного матеріалу «Люби природу,цінуй красу» .

Ржавчицьким  СБК  за звітний період  проведено  -  свято « Halloween», фотосесія, проведено репетиції  ансамблю «Веселі панянки» . Продовжується робота по прибиранню прилеглої території.

Всі заклади культури працюють з дотриманням карантинних вимог.

Начальник відділу культури і туризму                Ольга ПАВЛОВА

Альбом: ЗВІТ Про проведену роботу  відділом культури і туризму
Дата публікації: 12:48 05.11.2021
Нові та оновлені сторінки