В рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини, Благодійною організацією "Первомайський міський благодійний фонд "ДЖЕРЕЛО" продовжує реалізацію проєкту «Джерело щасливого довголіття».

29 жовтня 2021 року відбулось вручення сертифікатів учасникам серії тренінг-семінарів «Надання паліативної допомоги у закладах стаціонарного типу», що проходили з 05 жовтня по 29 жовтня 2021 року в Тренінговому центрі, що знаходиться на першому поверсі Лікувального корпусу №2 Сертифікати отримали 24 особи (по 8 лікарів і медичних сестер КНП Первомайської ЦРЛ та 8 соціальних правників міського територіального центру), які прослухали повний курс тренінгу.

Тренінг-семінари були проведені керівником кабінету надання допомоги паліативним пацієнтам «БеZБолю», співзасновник благодійного фонду «СІМПЛ ХЕЛП» Гриньова Анастасія Юріївна

Під час проведення семінарів були розглянуті:

• основи знеболення, взаємодії пацієнт-персонал, про проблеми стаціонарного лікування паліативних пацієнтів та відповідала на хвилюючі запитання

• емоційне вигорання медичних сестер та як навчитись цьому протистояти.

• основна базова інформація щодо дозувань та правил введення знеболювальних препаратів, тощо.

Альбом: Первомайська міська територіальна громада продовжує активну співпрацю з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Німеччина.
Дата публікації: 08:49 10.11.2021
Нові та оновлені сторінки
ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення Первомайської міської ради від 24.06.2021 № 2   05.10.2022
До уваги громадян Первомайської міської територіальної громади, що перебувають на квартирному обліку   05.10.2022