Твоя можливість приєднатися до програми “Мріємо та діємо” вже тут
Твоя можливість приєднатися до програми “Мріємо та діємо” вже тут

Твоя можливість приєднатися до програми “Мріємо та діємо” вже тут

Подавайся до Молодіжної консультативної ради та задай ритм майбутньому української молоді.

Що таке Молодіжна консультативна рада?

Це молодіжна команда, яка буде консультувати програму “Мріємо та діємо” щодо розширення економічних можливостей, збільшення громадянської активності та соціальної згуртованості, а також розвитку цінностей плюралізму та поваги до різноманіття серед молоді. І не тільки!

????Для чого це тобі?

Бо це реальний механізм впливу на молодіжні проєкти та молодіжну політику в Україні. Разом з нами ти будеш втілювати такі проєкти, де молодь дійсно відчує позитивні результати. Ти будеш пропонувати ідеї, і матимеш можливість їх реалізувати з нами.

Участь в такому дорадчому органі - це крута нагода побачити та відчути на собі як це - втілювати проєкти дуже різного рівня. Ти отримаєш неймовірний досвід та прокачаєш свої професійні навички. А ще ти можеш записати це в резюме ????

????Хочеш ще?

Ти також будеш розвивати такі компетенції та навички як підприємницьке мислення, адаптація, навчання протягом усього життя, співробітництво, лідерство та соціальний вплив, громадянська грамотність та обізнаність, інклюзивність, комунікація, емоційний інтелект, медіа та інформаційна грамотність.

????Давай чекнимо чи ти підходиш на цю роль!

✅Тобі 15-25 років

✅Проживаєш в будь-якій громаді України і маєш сильне бажання привнести позитивні зміни у свою громаду, школу, місто чи село

✅Друзі кажуть, що відповідальність, незалежність, відкритість, толерантність та допитлівість - це твої якості

✅Маєш сильний інтерес та ідеї для розвитку кар’єрних та підприємницьких можливостей молоді та/або підсилення громадянської участі та/або соціальної згуртованості молоді

✅Ти зможеш знайти в своєму розкладі як мінімум 6 годин на тиждень для завдань Молодіжної ради, а також брати участь в усіх зустрічах, обговореннях, тренінгах, які є обов’язковою частиною програми.

????Для подачі заповни анкету та підвантаж відео (сюдиhttp://https://bit.ly/3jIjXex) з аргументацією чому саме ти маєш стати нашим/нашою радницею!

⏰Дедлайн подачі заявок - 9 листопада, 2021 року. Результати відбору будуть відомі до кінця листопада.

☝️Якщо в тебе є складнощі із створенням відео та/або завантаженням його пиши, не зволікай пиши нам на адресу network.mriemotadiemo@irex.org - ми тобі допоможемо

☝️IREX запрошує до участі усіх кандидаток та кандидатів, які відповідають вищезазначеним вимогам, незалежно від статі, місця проживання, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, мови, інвалідності чи належності до маломобільних груп та ін.

Переглядів: 202
Дата публікації: 10:13 08.11.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>