Звернення міського голови Миколи Бакшеєва до Міжнародного дня людей з інвалідністю
Звернення міського голови  Миколи Бакшеєва до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Звернення міського голови Миколи Бакшеєва до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Його проголошенням Генеральна Асамблея ООН засвідчила увагу до людей з особливими потребами та визнала піклування про них однією з визначальних рис цивілізованості кожної держави.

Наперекір долі, більшість людей з інвалідністю живе повноцінним життям: працює, займається спортом, бере участь в культурних і громадських заходах.

В цей день, хочу побажати людям з інвалідністю витримки, оптимізму,  здоров'я, а також можливості реалізувати всі плани та задуми. І нехай світ буде привітний, милосердний і великодушний до вас не тільки в особливих випадках, а й повсякденно.

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 268
Дата публікації: 05:08 03.12.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>