Наша гордість: Почесний громадянин міста Первомайський Микола Іванович Панов

Первомайська міська рада та виконавчий комітет щиро вітають Миколу Івановича Панова з присвоєнням йому звання «Почесний громадянин Харківської області». Це найвища обласна відзнака, що присвоюється жителям Харківської області в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Харківського регіону, піднесенню авторитету регіону як на державному, так і на міжнародному рівні.

Наш земляк  має багато нагород та відзнак. Заслужений професор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Почесний громадянин Первомайського району та Харківської області, Почесний працівник прокуратури і це ще далеко не всі його досягнення

А розпочався шлях визначного діяча  з Первомайщини.

Народився  7 серпня 1940 р. у с. Берека Первомайського р-ну Харківської обл.

Після закінчення Харківського юридичного інституту  працював слідчим прокуратури Чугуївського р-ну.

А з 1970 р.  діяльність пов’язані з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, де він пройшов трудовий шлях від асистента до професора.

У 1993 р. обраний членом-кореспондентом АПрН України (нині — Національна академія правових наук України)

у 2000 р. — дійсним членом (академіком) НАПрН України.

Має 300 наукових та навчально-методичних публікацій

Брав участь у розробці проекту Конституції України, ряду проектів постанов Пленуму Верховного Суду України, проектів законів, співпрацював з міжнародними проектами.

Член наукової ради наукового юридичного журналу «Вісник Національної академії правових наук України», редакційної ради журналу «Право України» та редакційних колегій  багатьох наукових видань.

Член спеціалізованої вченої ради у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Заслужений діяч науки і техніки України.

Має міжнародні, державні нагороди, почесні звання, премії

1. орден «За заслуги» ІІІ ступеня

2. Заслужений діяч науки і техніки України

3. лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

4. лауреат премії Ярослава Мудрого

5. Заслужений професор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

6. орден «Почесний знак» Ярослава Мудрого І ступеня

7. орден «Почесний знак» Ярослава Мудрого ІІ ступеня

8. орден «Почесний знак» Ярослава Мудрого ІІІ ступеня

Шановний Миколе Івановичу! Пишаємось Вами та бажаємо Вам подальшої успішної реалізації свого таланту!

Дата публікації: 11:29 03.12.2021