В Україні посилили карантин у «жовтій» зоні та скоротили термін дії «жовтого» COVID-сертифіката
В Україні посилили карантин у «жовтій» зоні та скоротили термін дії «жовтого» COVID-сертифіката

В Україні посилили карантин у «жовтій» зоні та скоротили термін дії «жовтого» COVID-сертифіката

В Україні з 6 грудня посилили обмеження у регіонах «жовтої» зони карантину, а також зменшили термін дії «жовтих» COVID-сертифікатів про щеплення однією дозою вакцини.

Відповідні зміни до постанови №1236 уряд ухвалив на засіданні 24 листопада.

Обмеження

Раніше бізнес міг обирати, як працювати у «жовтій» зоні: не перевіряти документи про вакцинацію/негативний тест і працювати з обмеженням площі або перевіряти документи та працювати без певних обмежень площі. Нові правила такого не передбачають.

Заклади культури, ресторани, спортзали, басейни можуть працювати, тільки якщо весь персонал вакцинований принаймні однією дозою, має негативний тест чи сертифікат про одужанняЦе ж стосується і відвідувачів.

Інакше — заклади можуть працювати на доставку та з замовленнями з собою.

У міському та внутрішньообласному трансорті «зеленої» або «жовтої» зони забороняється перевезення більшої кількості пасажирів, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50% місць стояння.

Переглядів: 363
Дата публікації: 08:00 06.12.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>