Увага! Молодіжна рада шукає активних мешканців громади
Увага! Молодіжна рада шукає активних мешканців громади

Увага! Молодіжна рада шукає активних мешканців громади

Оголошення!

Молодіжна рада шукає активних мешканців громади, які бажають вступити до складу ради та просувати інтереси молоді разом з нами. Для участі в доборі до складу молодіжної ради, кандидатам необхідно подати перелік документів (заява, мотиваційний лист, біографічна довідка та заява про делегування, якщо кандидатуру висуває якась установа), принісши їх в хаб КОМОРА з 03.01.2022 до 17.01.2022.

Якщо вам цікава діяльність нашої ради та  у вас виникли питання з приводу подання документів, то телефонуйте: +380661326515 (Алла, голова МР) та +380990835603 (Олексій, куратор хабу КОМОРА).

Переглядів: 396
Дата публікації: 11:35 04.01.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>