Апаратна нарада
Апаратна нарада

Апаратна нарада

10 січня 2022 року відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчих органів, директорами комунальних підприємств Первомайської міської територіальної громади

Після новорічних свят тиждень розпочався з апаратної наради під головуванням міського голови Миколи Бакшеєва, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчих органів, директори комунальних підприємств доповіли про проведену роботу.

✔ Про хід вакцинації в Первомайській міській територіальній громаді та про кількість хворих і їх стан доповідали головна лікарка КНП «Первомайський ЦПМСД» Раїса Горячок та директорка «Первомайської ЦРЛ» Ольга Грімова. Вони проінформували, що на сьогоднішній день створені та постійно працюють два пункти щеплення, які забезпечені матеріально-технічною базою для його проведення. Станом на 10 січня 2022 року кількість вакцинованого населення від COVID-19 – 26186 осіб, що становить 44% всього населення колишнього Первомайського району та 57% міського населення. Лікарі зазначили, що вакциновані особи майже не потрапляють до медичних закладів.

✔ Про зимове утримання доріг та благоустрій територій доповів директор КП «Жилсервіс» Владислав Ключка. На боротьбу із негодою було організовано 4 одиниці техніки, які працювали в цілодобовому режимі. За 2 дні для ліквідації слизькості на дорогах використано 14,5 тонн солі, 8 тонн піщано-сольової суміші для посипки тротуарів та 10 тонн розвезено на прибудинкову територію. Міський голова нагадав, що згідно з діючими Правил благоустрою власники, орендарі (юридичні і фізичні особи) магазинів, павільйонів, інших об’єктів роздрібної торгівлі, побутового обслуговування, МАФів повинні забезпечувати належне утримання прилеглої території в зимовий період з метою запобігання травматизму, розчищати підходи, простір по обидва боки від снігу і ожеледі ЩОДЕННО

✔ Про стан розрахунків за комунальні послуги доповіли керівники комунальних закладів, котрі зазначили, що питання своєчасних і у повному обсязі розрахунків за житлово-комунальні послуги та енергоносії знаходиться на постійному контролі, ведеться претензійно-позовна робота щодо стягнення заборгованості.

✔ Актуальні питання життєзабезпечення в старостинських округах Первомайської міської територіальної громади озвучила староста Ржавчицького старостинського округу Юля Панкратова.

За результатами наради  були дані відповідні доручення.

 

Також на нараді членам комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були вручені сертифікати за участь в тренінгу «Первинна медична допомога при невідкладних станах» в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України».

 

 

 

Переглядів: 306
Дата публікації: 11:45 11.01.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Щодо способів передачі показань лічильників газу   31.01.2023
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт   31.01.2023
ПОВІДОМЛЕННЯ щодо оголошення конкурсу з відбору виконавців комплексу робіт із землеустрою, оцінки зе   31.01.2023
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі : «Чверть задня курчат бройлерів замороже   20.01.2023
Кількість запитів за грудень 2022 року   12.01.2023
Перелік розпоряджень міського голови з основної діяльності, виданих у 2022 році   12.01.2023
Оголошення аукціону з оренди нежитлового приміщення загальною площею 17,24 кв.м., розташованого за а   28.12.2022
Оголошення аукціону з оренди нежитлової будівлі загальною площею 68,7 кв.м., з допоміжними будівлями   28.12.2022
«Довідник безбар’єрності»   28.12.2022
Інформаційно-просвітницька кампанія щодо прав та обов'язків внутрішньо переміщених осіб.   28.12.2022
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>