Молодь, що є частиною громади
Молодь, що є частиною громади

Молодь, що є частиною громади

Відеоролик "Молодь, що є частиною громади" відзнятий в рамках Програми "СИЛА" для конкурсу "Постконфліктне бачення розвитку України очима молоді".

Програма націлена гуртувати українську молодь довкола ідеї зміцнення громад, посилити інтеграцію внутрішньо переміщеної молоді, стараннями самої молоді, та розширити її вплив на формування національної і місцевої політики, а також підтримувати молодих рушіїв змін! Ролик зроблено "T3PRODUCTION" за участю громадської організації "МОУШН+", Первомайського молодіжного центру "ХАБ [КОМОРА]" та Первомайської молодіжної ради.

Зйомки: Данило Білоусов та Елизавета Боровок. Сценарій: Олексій Шаповалов. Актори: Алла Воронова, Данило Абалмасов, Олексій Шаповалов, Віктор Єсіпов, Альона Фетисова, Людмила Федорченко та активісти хабу [КОМОРА] в масовці. 

Цей соціальний відеоролик став можливим за підтримки Державного департаменту США та IREX. Вміст є виключною відповідальністю авторів і не обов'язково відображає погляди Державного департаменту США та / або IREX.

Переглядів: 212
Дата публікації: 10:26 20.01.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>