Первомайська міська рада розпочала роботу в напрямку розробки стратегії за підтримки U-LEAD
Первомайська міська рада  розпочала роботу в напрямку розробки стратегії за підтримки U-LEAD

Первомайська міська рада розпочала роботу в напрямку розробки стратегії за підтримки U-LEAD

Первомайська громада отримала підтримку U-LEAD у процесі стратегічного планування за результатами конкурсного відбору та стала однією з п’яти громад з Харківщини, які отримають експертну допомогу щодо розробки стратегій місцевого розвитку від «U-LEAD з Європою» у 2022 році.

«Стратегічне планування: організація підготовки проведення першого засідання Робочої групи» - такою була тема індивідуальної зустрічі фахівців Первомайської міської громади з експертом зі стратегічного планування Програми U-LEAD Владимир Родченко.

Були обговорені питання щодо формування робочої групи та проведення першого засідання. За повідомленням першого заступника міського голови Антона Орєхова, громада вже готує список членів робочої групи, який планує офіційно затвердити найближчим часом.

Володимир Родченко під час консультації закцентував, що робота зі стратегією передбачає такий термін як - «якірний проєкт»:

«Про що мова? При розробці стратегії розвитку мають бути визначені головні проєкти, всі інші - будуть вибудовуванні навколо них. І тут потрібно, спільно з населенням, обговорити та прийняти рішення щодо пріоритетних напрямків розвитку на найближчі роки, адже все й одразу охопити не вийде, на все одразу не вистачить ресурсів та сил».

Також, за словами експерта, під час розробки стратегії необхідно пам’ятати й про медіапланування. Медіаплан має бути обов’язковим доповненням до процесу роботи над стратегією та передбачати покроковий план з висвітлення процесів розробки стратегії, а також налагодження комунікації з населенням у вигляді роз’яснення процесів, що відбуваються у громаді.

Нагадаємо, що Первомайська громада отримала підтримку U-LEAD у процесі стратегічного планування за результатами конкурсного відбору та стала однією з п’яти громад з Харківщини, які отримають експертну допомогу щодо розробки стратегій місцевого розвитку від «U-LEAD з Європою» у 2022 році.

Співпраця з U-LEAD у зазначеному напрямку передбачає річний навчальний онлайн цикл із покрокової розробки стратегії розвитку, а також консультативну підтримку експерта в підготовці та проведенні засідань робочої групи, що працюватиме над розробкою стратегії в громаді.

Більше тут https://www.facebook.com/Kharkiv.ULEAD

#ULEAD #ULEADwithEurope

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

ULEAD з Європою в Харківській області

 

Переглядів: 371
Дата публікації: 08:41 25.01.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>